komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 5 sierpnia 2020

Oswalda, Marii

Już w tę sobotę Festiwal Piwa i Sera w Srebrnej Górze!

środa, 15.7.2020 09:55 , komentarze: 0 , odsłony: 2150
kategorie artykułu:

Pyszne piwko, smaczne serki – przyjdź i oczyść nerki!

Już w sobotę, 18 lipca, zapraszamy do Twierdzy Srebrna Góra na IV edycję Festiwalu Piwa i Sera! Na dziedzińcu Donjonu, czyli zwieńczeniu największej górskiej fortyfikacji w Europie, zagoszczą najlepsze okoliczne browary, które zaprezentują różne rodzaje piw. Od wyśmienitych, lekkich lagerów po wyrafinowane pale ale. A gdy dodamy do tego przepyszne sery oferowane przez lokalnych producentów, to można być pewnym, że każdy smakosz będzie zachwycony.

Gwarantujemy nie tylko dobrą strawę i świetną zabawę, ale także piękne widoki i niepowtarzalny klimat górskiej fortecy. W historycznych murach Twierdzy Srebrna Góra rozbrzmiewać będzie dobra muzyka! Twistersi zagrają znane rockowe utwory, a kapela Trio Biesiadne rozrusza nawet najbardziej oporne towarzystwo. Jakby tego było mało, przewidziano szereg konkursów i quizów z nagrodami. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność.

W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do wnętrz twierdzy. A miejsca u nas dostatek. Dysponujemy, lekko licząc, ponad 6.000 m kw. Zatem pomieścimy wszystkich , gwarantując przy tym zachowanie bezpiecznych odległości. W końcu niegdyś mieściło się tutaj ponad 2500 żołnierzy… Nie zapominamy o najmłodszych. Pod samą Twierdzę można podjechać kolejką forteczną. Zaś na placu zabaw i w mini zoo, w którym mieszkają przesympatyczne kózki i owca, z pewnością każde dziecko będzie się świetnie bawić. Najmłodsi znajdą w Twierdzy słodkie smakołyki, dla chętnych będzie także dmuchany zamek, na którym będzie można spożytkować nadmiar energii. I pamiętajcie, zwiedzając Twierdzę Srebrna Góra i uczestnicząc w imprezach wspieracie obiekt, który dynamicznie i stale się rozwija.

W sobotę, 18 lipca, widzimy się w Twierdzy. Zapraszamy!

 

Wasze komentarze

wczoraj, 14 godz temu
2
piątek, 31.7.2020 09:33
piątek, 31.7.2020 09:28
środa, 29.7.2020 17:15
28
środa, 29.7.2020 13:03
3
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec