Kolejny udany sezon Daniela Mrozka

poniedziałek, 29.11.2021 13:00 1154 0

Sezon sportowy 2021 był dla Daniela Mrozka, mieszkańca Chwalisławia w gminie Złoty Stok, kolejnym rokiem sukcesów w trapie - strzelectwie sportowym do rzutek.

W sezonie sportowym 2021 Danielowi Mrozkowi, zawodnikowi WKS Śląsk sekcji strzeleckiej udało się zdobyć Mistrzostwo Polski Juniorów, wziąć udział w Mistrzostwach Europy i wejść do finału oraz zakwalifikować się i wziąć udział w Mistrzostwach Świata Juniorów  Peru. Daniel Mrozek wygrał także Igrzyska Olimpijskie Nadziei w Brnie i  po raz drugi z rzędu Zawody Armii Czeskiej.

- Dziękujemy bardzo za wsparcie przede wszystkim Mariuszowi Rubiś  i Łukaszowi Świerkowskiemu, bez których wiele przedsięwzięć by się nie udało.  Dziękujemy PZSS i trenerom: klubowemu Piotrowi Stahl i  kadrowemu Irina Yukhatowa za przygotowania Daniela na te wszystkie wydarzenia i za cierpliwość oraz podziękowania dla Roberta Młodzianowskiego za cenne wskazówki, godziny rozmów i ogromne wsparcie w tych dobrych i gorszych momentach. Dziękujemy wszystkim którzy trzymali kciuki za Daniela – mówi mama Daniela, Violetta Mrozek.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)