komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława

Sytuacja na stawach Pilce: może być nadal niebezpiecznie

poniedziałek, 19.10.2020 19:08 , komentarze: 11 , odsłony: 8490
kategorie artykułu:

Nasza Czytelniczka zwróciła naszą uwagę na sytuację, która ma miejsce na Pilcach. Prosiła, by uprzedzić wędkarzy, że nadal nie da się tam łowić.

- Byłam dzisiaj na Pilcach, chcieliśmy z mężem połowić, a tu takie zaskoczenie. Widać przekop przez drogę, którą jechało się wokoło stawu. Teraz spuszczana jest z niego woda w stronę kilku mniejszych. Mnóstwo wędkarzy przyjechało jak my, popatrzyło i ze smutkiem odjechało. Rejestracje ddz, dkl, dza i inne - pisze nasza Czytelniczka. 

To, że po intensywnych opadach deszczu na Pilcach nadal może być niebezpiecznie potwierdza Zbigniew  Strzelec, strażnik Państwowej Straży Rybackiej. 

- Od miejscowości Ożary część stawów, cztery, pięć jest nienaruszona, nie dostała się tam żadna cofka, są bezpieczne. Natomiast tam, gdzie jest już odcięty dostęp dla wędkarzy, na obrzeżach stawu, gdzie płynie główny nurt Nysy Kłodzkiej, może być niebezpiecznie i może tam miejscami dochodzić do podmyć brzegu. Na pierwszy rzut oka wygląda na część trawiastą, a pod spodem nie ma nic. Dodam, że Kozielno i Topola także są bezpieczne. 

 

Wasze komentarze

Masz rację ! Usuwa wpisy niewygodne dla ...
poniedziałek, 26.10.2020 07:33 autor: wodnik
Przeczytalbym ale ciezko sie czyta wylacz caps locka synek.
czwartek, 22.10.2020 07:13 autor: Caps lock
Nie tylko droga Kamieniec - Ożary. Także droga Byczeń - Paczków została zniszczona. Dodatkowo zlatujący żwir z nie zabezpieczonych samochodów na drogę od którego kierowcy tracą szyby w swoich samochodach czy też niszcząc lakier nie wspominając o błocie wyciąganym na kołach samochodów na drogę. Wystarczy podczas opadów przejechać się tamtędy i samochód brudny po szyby. Ale kogo to obchodzi, jak czerwony Cajenik pani prezes się ubrudzi to pracownicy zaraz go umyją. Dodatkowo za mostkiem koło Pomianowa był parking dla wędkarzy ale niestety odkąd kopalnie przejął Byczeń wjazd został usunięty i koniec parkingu. Lepiej niech wędkarze parkują na wysepce krzyżówki na Pomianów czy też wzdłuż betonówki stwarzając zagrożenie niż mogli by tam dalej bezpiecznie zostawiać swoje samochody.

sobota, 24.10.2020 17:04:10 autor:

TYLKO PROKURATURA I TO POD NADZOREM TO POWINNA TYM SIĘ...
poniedziałek, 19.10.2020 21:13 autor: WEDKARZ
wtorek, 19.1.2021 11:38
poniedziałek, 18.1.2021 10:34
poniedziałek, 18.1.2021 08:39
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec