komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 23 stycznia 2021

Ildefonsa, Rajmunda

Ząbkowicka kryta pływalnia czynna, ale nie dla wszystkich. Kto może z niej korzystać?

wtorek, 20.10.2020 13:46 , komentarze: 6 , odsłony: 3124
kategorie artykułu:

 Zgodnie z rozporządzeniami wprowadzającymi nowe ograniczenia związane z epidemią koronawirusa, zawieszono działanie m.in. basenów i aquaparków. Po protestach środowiska pływackiego, pozwolono korzystać z basenów osobom uprawiającym sport w ramach współzawodnictwa sportowego i zorganizowanych zajęć, a więc szkółkom pływackim, klubom sportowym, a także uczniom w ramach lekcji. 

Przepraszamy, ale nie możemy obsługiwać klientów indywidualnych. Mamy nadzieję, że szybko to się zmieni i niebawem Słoneczny Park Wodny będzie dla wszystkich dostępny. Z informacji, które do nas docierają w sobotę mają się zmienić obostrzenia. Czekamy - mówi Daniel Ciepierski, prezes Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji. 

 

fot. Słoneczny Park Wodny

 

W związku z nowymi wytycznymi Ministerstwa Sportu, a także szeregiem różnych opinii prawnych na temat ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 16 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Zarząd Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. informuje, iż nie może obsługiwać klientów indywidualnych chcących korzystać z usług Słonecznego Parku Wodnego. 

Zarówno Zarząd jak i kadra Centrum są jednak pełni nadziei, że ten stan prawny nie potrwa długo i w najbliższym czasie obostrzenia zostaną tak zmienione, że każdy bez względu na swój status sportowy będzie mógł korzystać z atrakcji Słonecznego Parku Wodnego w Ząbkowicach Śląskich. 

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją operator kart Multisport zawiesił częściowo swoje usługi i nie obsługuje wstępu na baseny oraz siłownie. Zarząd Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. informuje także, że osobom, które posiadają karnety Prestige, karnety wartościowe na okaziciela oraz karnety fitness, zostanie przedłużony okres ich ważności. O kolejnych zmianach będziemy Państwa informować niezwłocznie. 

Zarząd Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. informuje także, iż nie może obsługiwać klientów indywidualnych chcących korzystać z Siłowni w Hali Słonecznej.

Zarówno Zarząd jak i kadra Centrum są jednak pełni nadziei, że ten stan prawny nie potrwa długo i w najbliższym czasie obostrzenia zostaną tak zmienione, że każdy bez względu na swój status sportowy będzie mógł korzystać z Siłowni.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami korzystania w Siłowni w Hali Słonecznej zgodnie z obowiązującymi

 

 

Wasze komentarze

To ten gość od cmentarzy?
wtorek, 20.10.2020 17:31 autor:
A co, chciał byś miejsce na cmentarzu?
wtorek, 20.10.2020 18:38 autor:
absurdy nad absurdami tworzy PiS swoimi zarządzeniami cyz co oni tam wydaja przeciez to nawet mocy prawnej nie ma.

wtorek, 20.10.2020 14:54:19 autor:

kazdy moze przyjśc i się wykąpie TYLKO W ZĄBKOWICACH
wtorek, 20.10.2020 14:42 autor: MIESZKANIEC
piątek, 22.1.2021 14:57
piątek, 22.1.2021 11:24
wtorek, 19.1.2021 11:38
poniedziałek, 18.1.2021 10:34
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe