komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 20 września 2020

Filipiny, Eustachego

BMW uciekał przed policją. Miał kilkaset porcji narkotyków

poniedziałek, 6.7.2020 12:26 , komentarze: 17 , odsłony: 6800
kategorie artykułu:

Policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali po pościgu kierującego BMW, u którego znaleziono kilkaset porcji narkotyków.

W sobotę 4 lipca o godzinie 16.45 policjanci chcieli zatrzymać do kontroli osobowe BMW. Kierujący zamiast się zatrzymać, zaczął uciekać. Funkcjonariusze po pościgu zatrzymali pojazd na ul. Proletariatczyków w Ząbkowicach Śląskich. Za kierownicą BMW siedział 27-latek z powiatu ząbkowickiego. Był co prawda trzeźwy, ale dziwnie się zachowywał, pobrano więc mu krew do badań, które wykażą, czy nie był pod wpływem środków odurzających.

- Ponadto przy mężczyźnie znaleziono ponad 200 porcji amfetaminy i kilkadziesiąt porcji marihuany. Po wykonaniu czynności procesowych, 27-latek został zwolniony - mówi kom. Ilona Golec z KPP w Ząbkowicach Śląskich. 

 

Wasze komentarze

Pisiory się boją jak nigdy.... Zmobilizujmy się w niedzielę i idźmy na wybory...
poniedziałek, 06.07.2020 17:50 autor: Gruby

Tak bądźmy razem
poniedziałek, 06.07.2020 17:58 autor: AAAA..

Rozliczyć Pisiorow
poniedziałek, 06.07.2020 18:02 autor: Adas

Kilkaset porcji narkotyków, a policja puszcza na wolność! Po co o tym piszecie? To skandal !!! Narkotyki to śmierć, a dilerów powinno się traktować na równi z mordercami!!!
wtorek, 07.07.2020 08:00 autor: Autor

Kolejny konfident 200 porcji scierwa I poszedl do Domu dobre cala ta wiocha to konfidenty hehehehe
poniedziałek, 06.07.2020 22:47 autor:

raptem 20g a płacz na cały internet
wtorek, 07.07.2020 09:30 autor: max

Hmmm, znasz się na tym?
wtorek, 07.07.2020 11:43 autor: Ppp

Na basztę kamienieckiego pałacu wyszło trzech polityków i za czeli sobie fotki strzelać po ich zachowaniu widać ,że są naćpani narkotykami ładny dają przykład społeczeństwu politycy święte krowy .
Tych Policja powinna zwinąć i na dołek .
poniedziałek, 06.07.2020 22:12 autor:

obywatelskie zatrzymanie gówna zrobić i nakazać cały towar zjeść , nagrać jak się przekręca i upublicznić na tweeterze . Tak powinni kończyć cwaniaki w bmw , przedsiębiorca ****ny !
poniedziałek, 06.07.2020 19:20 autor: autor

ANI DOŁKA ANI SANKCJI , DUPA PĘKŁA
poniedziałek, 06.07.2020 14:53 autor:

Muszą najpierw sprawdzić ,który to sort ? Jak pierwszy to nikła szkodliwość czynu i praca w M .Spraw.
poniedziałek, 06.07.2020 14:43 autor: Rysio z klanu

Powinien automatycznie dostać trzy miesiące aresztu i wyjść po 10 po 15 latach na wolności. To by była w sprawiedliwość
poniedziałek, 06.07.2020 13:47 autor: Ola

Mógł jechać cieniuchem 900 mniej podejrzeń a Ty cwaniak BMW i 30 gangster i teraz szlochy bo pan policjant odkrył dostęp do Twojego źródła utrzymania PUP czeka na klienta
poniedziałek, 06.07.2020 12:56 autor: Mieszkaniec

czwartek, 17.9.2020 20:53
1
środa, 16.9.2020 11:46
2
piątek, 4.9.2020 11:51
4
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec