komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

Koronawirus w Komendzie Powiatowej Policji - sześć potwierdzonych przypadków, kolejne osoby w kwarantannie

poniedziałek, 12.10.2020 12:46 , komentarze: 33 , odsłony: 19357
kategorie artykułu:

Epidemia koronawirusa w powiecie ząbkowickim przybiera na sile. Zakażenia diagnozowane są u coraz większej liczby pracowników Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

- Obecnie u pięciu policjantów i jedynego pracownika cywilnego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Kolejnych sześć osób znajduje się w kwarantannie i albo oczekują na wykonanie testu, albo czekają już na wynik. 12 października kolejnych 7 osób wzięło zwolnienia i znajdują się w samoizolacji, gdyż wykazują objawy chorobowe. W tym przypadku decyzja co do ewentualnego wykonania testów na koronawirusa dopiero zostanie podjęta przez odpowiednie służby - mówi oficer prasowy KPP w Ząbkowicach Śląskich, Ilona Golec. 

Jak dodaje policjantka, jest to niecałe 10% całego stanu osobowego komendy, funkcjonuje więc ona normalnie, a ząbkowicka policja bez przeszkód wypełnia swoje zadania ustawowe. Jeśli chodzi jednak  o kontakt z komendą, preferowany jest kontakt telefoniczny lub mailowy. 

 

 

Wasze komentarze

strajkują bo jak tu starszej spracowanej babci mandat wlepić za nie noszenie maseczki
poniedziałek, 12.10.2020 12:55 autor:

i nieroby na 100% chorobowe, a byscie zdechli pisowskie psy..
środa, 14.10.2020 11:11 autor: gienek

W Wilkowie Wielkim zostalo zaniedbane czyszczenie rzeki, juz od dobrych parunastu lat w rzecze jest wiecej drzew krzewow niz wody i teraz są tego skutki. Niech moze wreszcie soltys z Wilkowa poruszy tą sprawe w gminie!
środa, 14.10.2020 12:09 autor: Zatroskany o los gminy Niemczy

Do barneja zadzwoń w tej sprawie
środa, 14.10.2020 13:24 autor: Sąsiad

Zarażają nas. To się nadaję do telewizji
poniedziałek, 12.10.2020 17:16 autor: Ja

Niech te wiejskie bezmózgie patafile dalej wlepiają mandaty za nienoszenie maseczek ludziom niedługo nie będą mieli czym i kim wlepiać jak sami będą leżeć na kwarantannie
wtorek, 13.10.2020 16:54 autor:

Więcej LGBT-a a mniej respiratorów, to nas uratuje !
wtorek, 13.10.2020 07:36 autor: autor

Ten syf przywieźli z Ziębic brakuje im wakatów to się wymieniają i tak zarażają !!!!!!!!Covidem
poniedziałek, 12.10.2020 18:13 autor: Milicjant

Skoro jest już tam tyle przypadków to powinni zrobić testy wszystkim policjantom i cywilom.!!!!
poniedziałek, 12.10.2020 12:55 autor: Sfkklmvx

W KPP Dzierżoniów też już kilka przypadków potwierdzonych. Niestety jest zakaz mówienia o tym!
wtorek, 13.10.2020 07:32 autor: KSP

Wykonują testy bez badań, które cudem okazują się negatywne.
poniedziałek, 12.10.2020 13:17 autor: Dramat

Ciekawe skąd Ty masz takie informacje...
poniedziałek, 12.10.2020 18:50 autor: Xyz

Trzymajcie się nasi kochani policjanci i uważajcie na siebie szybkiego powrotu do zdrowia
poniedziałek, 12.10.2020 13:26 autor: dziadek

Cała komenda Policji powinna być zamknięta zarażą całe Ząbkowice Śląskie tym syfilijskim wirusem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poniedziałek, 12.10.2020 13:33 autor: Obywatel

Uważaj aby ciebie pierwszego nie zarazili
poniedziałek, 12.10.2020 15:28 autor:

Najważniejsze żeby się statystyki zgadzały i ilość mandatów za brak maseczki.
poniedziałek, 12.10.2020 15:37 autor: W masce

Maseczki trzeba nosić
poniedziałek, 12.10.2020 13:50 autor:

Prawie wszyscy milicjanty to dojeżdżają do Ząbkowic a co z rodzinami czy też za chorzy ?
poniedziałek, 12.10.2020 14:00 autor:

TO W PROKURATURZE I W SĄDZIE JURZ CORONOWIRUS SIĘ ROZPRZEDSTRZENIA ZARAZILI ICH POLICJANCI DZIELNICOWI I Z KRYMINALNEJ JEDNOSTKI TAM TERZ SA PRZYPADKI ZAKARZENIA
poniedziałek, 12.10.2020 13:08 autor: TAJNY JNFORMATOR

dzisiaj, 7 godz temu
3
czwartek, 3.12.2020 21:36
2
poniedziałek, 16.11.2020 15:54
wtorek, 1.12.2020 21:47
1
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele