komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 23 stycznia 2021

Ildefonsa, Rajmunda

Jedna szkoła w Kamieńcu Ząbkowickim zamknięta, druga pracuje zdalnie

poniedziałek, 19.10.2020 08:34 , komentarze: 7 , odsłony: 6720
kategorie artykułu:

Z powodu zakażenia koronawirusem w jednej ze szkół w Kamieńcu Ząbkowickim, w obu szkołach w tej miejscowości zastosowano środki ostrożności. Jedna placówka przeszła na zdalne nauczanie, w drugiej nie odbywają się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

fot. polskaorg.pl, (stan)

Zakażenie koronawirusem stwierdzono u dwóch pracowników Zespołu Szkół nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim, więc w porozumieniu z sanepidem placówka ta przeszła na zdalne nauczanie. Ponieważ jednak kilku nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 pracuje także w zespole szkół,  również w tej szkole podjęto stosowne środki ostrożności.

- Została podjęta decyzja o wprowadzeniu na 10 dni nauczania zdalnego dla wszystkich klas w Zespole Szkół nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim, zamknięte jest także tam przedszkole. Natomiast w Szkole Podstawowej nr 1 podjęliśmy decyzję o odwołaniu zajęć lekcyjnych w ramach dni wolnych, które przysługują szkole w ciągu całego roku szkolnego i są do tzw. dyspozycji dyrektora. Przedszkole Publiczne nr 1 pracuje normalnie - mówi wójt gminy Kamieniec Ząbkowicki, Marcin Czerniec - Jest to taki postój kontrolowany, żeby ograniczyć ewentualny kontakt z zagrożonymi zakażeniem pracownikami. Jeśli się pojawi jakieś nowe zakażenie, będziemy podejmować dalsze decyzje, jeśli nie, szkoły wrócą po tym czasie do normalnej pracy. 

 

 

Wasze komentarze

W szkołach korona, w urzędach korona, a w marketach nadal wszyscy zdrowi? ***** pracownicy marketow są zadzwiająco odporni.
poniedziałek, 19.10.2020 15:00 autor: Kasjerka

Zamknęli szkoły, bo jest jesień i ludzie chorują na przeziębienia i grypy. Ludzie dajcie już spokój, popatrzcie na statystyki, że coś z tą "pandemią" jest nie tak, zacznijcie myśleć samodzielnie i nie wierzcie we wszystko co mówią w tv
poniedziałek, 19.10.2020 11:03 autor: ...

A nauczycielom dalej źle? Tak samo jak urzędasom w naszym powiecie. Wszystkie firmy normalnie funkcjonują, ludzie muszą pracować nikt i nie narzeka tylko zapier....la w pocie czoła. A oni obostrzenia sobie wprowadzają, że nawet normalnie sprawy nie można załatwić. Dlaczego nauczyciele w Kamieńcu nie prowadzą nawet zdalnych zajęć, tylko wszyscy mają WOLNE tydzień?! Dobrze, że zdążyli sobie dzień nauczyciela zorganizować i w domu przesiedzieć.
poniedziałek, 19.10.2020 12:20 autor:

Był w odwrocie, ale przez takich baranów jak ty, którzy nie stosują się do żadnych zasad, jest jak jest. Znowu rząd musi ludzi zmuszać do czego co powinni sami wiedzieć i robić. Dokoła krzyczycie wirusa nie ma i nie stosujecie się do zasad i roznosicie wirusa nieświadomie.
poniedziałek, 19.10.2020 10:09 autor: PL

No to teraz zaproscie swojego wodzą Mateuszka... No i niech to powtorzy że wirus jest w odwrocie.. Jeb..... Kłamliwie PISiory...
poniedziałek, 19.10.2020 10:02 autor: Bart

poniedziałek, 18.1.2021 10:39
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele