komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 16 stycznia 2021

Marcelego, Włodzimierza

Ponad 200 nowych zakażeń w powiecie ząbkowickim!

sobota, 14.11.2020 13:02 , komentarze: 33 , odsłony: 13627
kategorie artykułu:

Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski poinformował o ogromnym dobowym przyroście zdiagnozowanych zakażeń w powiecie ząbkowickim - to ponad 200 przypadków. 

fot. WOT

 

Jak wynika z danych opublikowanych przez Wojewodę Dolnośląskiego, Jarosława Obremskiego, w sobotę 14 listopada, w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano zakażenie aż u 207 mieszkańców powiatu ząbkowickiego. Od początku epidemii zakażeń jest już 1028, a ozdrowieńców 564 (w ciągu doby przybyło ich 47).

 

 

Wasze komentarze

całe szczęście ze mamy Morawieckiego bo jakby była Kopacz to kazała by czekać na słoneczną wiosne
wtorek, 17.11.2020 18:40 autor: franek

Ciekawe czy to prawdziwa liczba, bo w porownaniu z poprzednimi dniami wydaje sie przynajmniej kilkukrotnie zbyt wysoka. Oby to byla pomylka, bo przy malym powiecie 207 osob potwierdzonych w sobote oznaczaloby zupelne "skazenie" jakiegos miejsca.
sobota, 14.11.2020 16:15 autor: Artur Duleba

Przecież Morawiecki już wygrał z pandemią po raz drugi.Ręce opadają na te rządy
sobota, 14.11.2020 17:58 autor: mieskaniec

Zamień się że mną właśnie jestem w szpitalu a nie pierdoły opowiadaj jeszcze Cię dorwie to inaczej będziesz mowił
poniedziałek, 16.11.2020 10:45 autor: RyszardMikołajów

Nie ma co sie martwic, gruba kasa poszła już na śpiewaków, a kto tam by się martwił biznesami małymi i służbą zdrowia. Grunt że poszło 70 baniek w kosz po organizacji sasina. Ciul tam z ustawa co rzekomo opozycja miała obstrukcje Adrian podpisał, a pinokio nie publikuje (ktoś z pisu jest w stanie podać podstawę prawną braku piblikacjia?) " Trzeba anulowac bo przegramy..."?
niedziela, 15.11.2020 21:44 autor:

No i co PISOWCY wasz goru oglosil juz zwyciestwo nad wirusem
niedziela, 15.11.2020 09:23 autor: autor

No i niestety ci ktorzy uwazali ze ich covid nie dosiegnie nagle milczą....i co teraz....niemacie juz nic do powiedzenia
niedziela, 15.11.2020 08:55 autor: Qery

Don Mateo ! Czy mówisz prawdę i tylko prawdę jak Don Stanislao ??? Od dwóch lat nie powiedziałeś słowa prawdy !
niedziela, 15.11.2020 08:55 autor: autor

Czyli współczynnik 75 na 100 000 przekroczony trzykrotnie.....i jesteśmy w czarnej strefie
sobota, 14.11.2020 20:40 autor: gość

Chyba w czarnej du.. ie.
niedziela, 15.11.2020 17:26 autor: Dopka

Czarne marsze teraz wychodzi .
sobota, 14.11.2020 18:55 autor: mm

czwartek, 14.1.2021 18:48
środa, 13.1.2021 11:30
poniedziałek, 11.1.2021 11:31
poniedziałek, 11.1.2021 10:10
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec