LOTERIA PARAGONOWA TRWA

czwartek, 25.2.2016 13:08 2119 1

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ząbkowicach Śląskich zachęca do udziału w „Loterii Paragonowej” zorganizowanej pod patronatem Ministerstwa Finansów. Loteria trwa od 1 października 2015r. do 30 września 2016r.

Do wygrania atrakcyjne nagrody - raz w miesiącu Opel Astra, nowoczesne Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2. Co kwartał szczególnie premiowana jest jedna branża nagradzana Oplem Insignią. Aktualnie (styczeń-marzec br.) jest to „prywatna praktyka lekarska i dentystyczna”, natomiast kolejne to „konserwacja i naprawa samochodów osobowych, sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych” (II kwartał 2016r.) oraz „restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie posiłków (III kwartał 2016r.).
Aby wziąć udział w loterii wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny za minimum 10 zł brutto oraz zarejestrować go w miesiącu zakupu na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl

Co warto jeszcze wiedzieć?

  1. Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu.
  2. Losowania najcenniejszych nagród można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna. Nagrania z losowań są dostępne na kanale YouTube Ministerstwa Finansów.
  3. Wyniki losowań są publikowane na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl w dniu losowań. 
  4. Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać jej wartości w gotówce.
  5. Wszystkie nagrody w Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku!
  6. Należy zachować wszystkie zarejestrowane paragony fiskalne – zwycięski paragon fiskalny podlega przekazaniu organizatorowi loterii.

Wszystko o loterii na stronie http://www.loteriaparagonowa.gov.pl

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

nika czwartek, 17.03.2016 11:43
Gram w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów od niedawna, zmotywował...