Nowy dzielnicowy w gminie Ząbkowice Śląskie

czwartek, 10.2.2022 11:48 1614 0

Gmina Ząbkowice Śląskie ma od ponad miesiąca nowego dzielnicowego. Został nim sierżant sztabowy Krzysztof Plejewski. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do nawiązywania kontaktu z dzielnicowym, który w ramach swojej kompetencji będzie wspomagał lokalną społeczność w budowaniu komfortu bezpieczeństwa. Zachęcamy do współdziałania, a dzielnicowemu życzymy udanych konsultacji i pracy na rzecz mieszkańców.

początkiem nowego roku nastąpiła zmiana dzielnicowego pozamiejskiego nr 5 w gminie Ząbkowice Śląskieobejmującego miejscowości: Braszowice, Grochowiska, Pawłowice, Strąkowa, Tarnów, Olbrachcice Wlk., Kluczowa, Koziniec, Brodziszów, Zwrócona.
Do tej pory sierżant sztabowy Krzysztof Plejewski pracował w Zespole ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich. Wcześniej przez około 9 lat służbę pełnił w Ogniwie Patrolowo - Interwencyjnym w tej samej jednostce. To policjant z 11 - letnim doświadczeniem, otwarty i gotowy na współpracę. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, aby poznali swojego nowego dzielnicowego. W ramach swoich kompetencji będzie on wspomagał lokalną społeczność w budowaniu poziomu bezpieczeństwa.

Kontakt z dzielnicowym jest możliwy telefonicznie pod nr telefonu :
tel. 797 306 493, 47 87 562 23 ( telefon dzielnicowego aktywny jest tylko w czasie służby)
oraz mailowo: e-mail: dzielnicowy.7@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl 

Służba dzielnicowego wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Dzielnicowy jest policjantem pierwszego kontaktu, który jest najbliżej społeczności lokalnej.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)