Nowy dzielnicowy ząbkowickiego rewiru

piątek, 2.7.2021 08:52 3329 2

Ponad 13-letnie doświadczenie w służbie prewencyjnej, w tym 9 lat służby w ruchu drogowym, takie właśnie policyjne szlify posiada nowy dzielnicowy ząbkowickiego rewiru, który od 01 lipca pełni służbę w rejonie gminy Ząbkowice Śląskie. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do nawiązywania kontaktu z dzielnicowym, który w ramach swojej kompetencji będzie wspomagał lokalną społeczność w budowaniu komfortu bezpieczeństwa. Zachęcamy do współdziałania, a dzielnicowemu życzymy udanych konsultacji i satysfakcjonującej pracy na rzecz mieszkańców.

Otwarty, kompetentny i gotowy do współpracy, a przy okazji z serdecznym podejściem zarówno do osób młodszych jak i starszych, taki właśnie jest nowy policjant w ząbkowickim rewirze. Asp. Leszek Lipiński jako działanie priorytetowe wybrał: ograniczenie a następnie wyeliminowanie aktów wandalizmu polegających na niszczeniu infrastruktury placów zabaw, zaśmiecania, jak również spożywania przez młodzież napojów alkoholowych.

Jego rewir obejmuje takie miejscowości jak: Braszowice, Grochowiska, Pawłowice, Strąkowa, Tarnów, Olbrachcice Wlk., Kluczowa, Koziniec, Brodziszów, Zwrócona .

Mieszkańcy tych rejonów mogą skontaktować się z dzielnicowym dzwoniąc pod nr tel: tel. 797 306 493, 47 87 562 23  (telefon dzielnicowego aktywny jest tylko w czasie służby),

lub mailowo: e-mail: dzielnicowy.7@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl;

Przypominamy, że Dzielnicowi to policjanci, do których można zwrócić się o pomoc w granicach kompetencji Policji lub przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Życzymy naszemu nowemu dzielnicowemu, aby współdziałanie z lokalną społecznością, przyniosło obopólną satysfakcję, w tym podniesienie komfortu bezpieczeństwa i jeszcze większy wzrost zaufania do Policji, formacji, która zgodnie ze znanym mottem „Pomaga i chroni”.

 

st.asp. Katarzyna Mazurek

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Zadowolony niedziela, 04.07.2021 13:42
Lepsze od twojego
niedziela, 04.07.2021 08:17
Jakie ma wykształcenie i jakie miał wyniki w nauce?