Nowy wideo gastroskop w Szpitalu EMC w Ząbkowicach

środa, 9.3.2016 08:43 2876 1

Od 7 marca Poradnia Endoskopii w Szpitalu św. Antoniego wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów dysponuje drugim nowoczesnym video gastroskopem oraz nowym monitorem służącym do  oglądania górnego przewodu pokarmowego w trakcie badania.

 Szpital św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich od połowy grudnia 2015 roku oferuje gastroskopię w ramach NFZ. Na badanie przewodu pokarmowego pacjenci powinni posiadać skierowanie do Pracowni Endoskopowej lub Pracowni Diagnostycznej od lekarza pierwszego kontaktu. 

Zapisy na gastroskopię odbywają się w Recepcji Szpitala tel. 74 64 13 400 .

Szpital św. Antoniego należy do Grupy EMC Szpitale, która prowadzi  10 Szpitali i 19 przychodni na terenie całego kraju. Ponad 89 proc. przychodów Spółki pochodzi z kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Realizując usługi w ramach systemu publicznego, Grupa EMC Szpitale buduje przyjazny model leczenia, dostosowany do potrzeb każdego pacjenta – od lekarza POZ, poprzez porady specjalistyczne, pełną diagnostykę, leczenie szpitalne, do opieki nad ludźmi starszymi w wyspecjalizowanych ośrodkach lub warunkach domowych.

 

Grupa EMC Szpitale jest partnerem dla samorządów w całej Polsce. Obecnie Szpitale należące do sieci świadczą usługi dla ponad miliona mieszkańców z terenu województw: dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, śląskiego i mazowieckiego.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

czwartek, 10.03.2016 09:29
Wszystko ładnie pięknie a jak przyjdzie co do czego to...