Orzeł podejmie na wyjeździe Moto-Jelcz Oława

czwartek, 1.9.2022 09:52 369 0

W sobotę biało-niebiescy wyruszą do Oławy po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Po dwóch remisach nasz zespół znajduje się w dole tabeli, a nadchodząca kolejka to najwyższy moment, aby zacząć piąć się w górę tabeli.

Ostatnie bezpośrednie mecze pomiędzy naszymi zespołami zawsze Orzeł kończył przynajmniej z punktem. W sześciu ostatnich ligowych potyczkach wygrywaliśmy czterokrotnie, w tym dwa razy w ubiegłym sezonie, dwa razy padał remis. Oławianie sezon rozpoczęli od remisu w Kamieńcu Ząbkowickim, by później ograć 5:1 ubiegłorocznego mistrza ligi - Lechię Dzierżoniów.

W ubiegłej kampanii zespół z Oławy dzięki fantastycznej rundzie wiosennej uniknął spadku z ligi, choć na półmetku rozgrywek zajmował ostatnie miejsce. Jak będzie teraz? Ze względu na reorganizację, z ligi spada dwa razy więcej zespołów niż w latach poprzednich, dlatego już pierwsze mecze są niezwykle ważne.Początek rywalizacji o godz. 17.00. Wynik będzie można śledzić w relacji na RegioWyniki, planowana jest też transmisja z meczu.

KS Orzeł Ząbkowice Śl. (FB)

Dodaj komentarz

Komentarze (0)