Orzeł Ząbkowice wicemistrzem Polski w Piłce Nożnej 50+

czwartek, 24.9.2020 13:30 3286 1

W dniach 11-13 września 2020 w Polanicy Zdroju odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej 50+. W imprezie startowali zawodnicy, którzy przekroczyli pięćdziesiąty rok życia.

W zawodach wzięli udział piłkarze reprezentujący barwy Orła Ząbkowice Śląskie i odnieśli duży sukces. Po zmaganiach grupowych dotarli do finału mistrzostw, w którym, po wyrównanym spotkaniu, przegrali z drużyną Warszawy 0:2, uzyskując tytuł WICEMISTRZA POLSKI. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Rzeszowa. Na dalszych miejscach uplasowały się zespoły reprezentujące m. in. Białystok, Zieloną Górę, Sosnowiec, Kluczbork, Bielsko-Białą, Rewal.