komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 26 lutego 2021

Miroslawa, Aleksandra

OtwieraMY się! Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na seans i STAND UP

wtorek, 9.2.2021 09:58 , komentarze: 0 , odsłony: 731
kategorie artykułu:

Z radością informujemy, że już w niedzielę – 14 lutego, w kinie ZCKiT odbędzie się walentynkowy seans filmowy „Miłość aż po ślub” (17:00) 

Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona  

Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż. Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym "brzydkim kaczątkiem". Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej krowie i mężczyźnie, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć… ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże… 

 

 

 

Przypominamy, że 23 lutego, w Sali widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się występ STAND UP: Katarzyny Piaseckiej pt. Karma Wraca. 

Wstęp – 35 zł. Ilość miejsc ograniczona. 

Katarzyna Piasecka w najnowszym programie stand-up comedy "KARMA WRACA". Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie.

support: Janusz Pietruszka

 wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z zachowaniem obowiązujących norm sanitarnych.

 

 

 

 

Wasze komentarze

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe