Para kradła drogie perfumy w drogerii. Chcieli zrobić rodzinie prezent pod choinkę

środa, 7.12.2022 08:03 1906 1

Para złodziei została zatrzymana zaraz po tym, jak w jednej z ząbkowickich drogerii dokonała kradzieży markowych perfum o wartości prawie 900 złotych. Mieli pecha, ponieważ oprócz zainstalowanego w sklepie monitoringu na miejscu byli czujni pracownicy.

Czujni pracownicy jednej z ząbkowickich drogerii powiadomili policję, że na terenie ich sklepu doszło do kradzieży markowych perfum. Złodzieje mieli zostać ujęci i nadal pozostawać na terenie sklepu.

- Policjanci na miejscu interwencji ustalili, że kradzieży dokonała kobieta wspólnie i w porozumieniu z mężczyzną. 44-latek na terenie sklepu brał z półki drogie perfumy po czym chował je do torebki swojej 42-letniej towarzyszki. Wbrew pozorom nie liczył się zapach perfum ale ich cena. Im droższe tym lepiej. Ząbkowiccy „Bonny i Clyde” kradli zarówno perfumy męskie jak i damskie. Zatrzymani tłumaczyli się zbliżającymi się świętami i chęcią zrobienia rodzinie prezentów „pod choinkę” - mówi asp. szt. Katarzyna Mazurek z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich. 

Mężczyzna, mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, w trakcie czynu był trzeźwy został więc od razu przesłuchany. Kobieta natomiast w czasie zatrzymania miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkanka powiatu ząbkowickiego usłyszała zarzuty dopiero po wytrzeźwieniu. Obydwoje przyznali się do kradzieży, za którą przed sądem grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat. Towar nieuszkodzony powrócił do właściciela.

 

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

monio czwartek, 08.12.2022 19:53
Pisowskie Bogactwo nie dla biednych .