komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 18 czerwca 2021

Marka, Elzbiety

Pożar w mieszkaniu w Ziębicach, w środku dwie osoby

czwartek, 6.5.2021 09:14 , komentarze: 0 , odsłony: 1922
kategorie artykułu:

W Ziębicach na ul. Kolejowej doszło do pożaru w mieszkaniu jednej z kamienic. W środku znajdowały się dwie osoby, które zostały ewakuowane z przez strażaków, a następnie przewiezione przez pogotowie ratunkowe o szpitala.

fot. OSP Henryków

 

Kłęby czarnego dymu wydobywające się z okna z wybitą szybą zauważono w środę 5 maja tuż przed godziną 21.00. Na miejsce wezwano straż pożarną.

 Do pożaru doszło w mieszkaniu na 2 piętrze w wielorodzinnej kamienicy w zabudowie szeregowej. Jak poinformowali strażaków mieszkańcy budynku, w pomieszczeniach, gdzie doszło do pożaru może przebywać starsza kobieta i starszy mężczyzna. 

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz odcięła dopływ mediów (prąd i gaz) do budynku oraz przystąpiła do gaszenia pożaru. Jednocześnie wewnątrz pomieszczenia, w którym doszło do pożaru odnaleziono starszego mężczyznę, a w pokoju obok starszą kobietę. Oboje byli przytomni zostali ewakuowani z budynku. Po przebadaniu przez pogotowie ratunkowe, poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala na szczegółowe badania. 

Pożar szybko ugaszono, nie rozprzestrzenił się na inne części budynku. Paliły się meble i śmieci nagromadzone obok pieca.

 

Wasze komentarze

czwartek, 17.6.2021 17:56
2
piątek, 11.6.2021 11:03
6
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów