PRACA - magazynier - operator wózka widłowego

czwartek, 28.4.2022 12:39 552

Firma, będąca producentem opakowań na rynku od 2004 roku w związku z nową wdrażaną inwestycją i dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Bardo
 Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • kontrola stanów magazynowych,
  • kontrola przyjmowanego i wydawanego produktu,
  • praca z czytnikiem,
  • praca na programie magazynowym,
  • przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy,
  • dbałość o stan techniczny wózka widłowego,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe z aktualnym UDT,
  • wykształcenie zawodowe,
  • wymagane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku pracy,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dostęp do pełnego zakresu szkoleń wstępnych, przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji ,
  • przyjazną pracę w młodym i dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • możliwość korzystania z benefitu MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • imprezy integracyjne,
  • premię absencyjną,
  • premie okolicznościowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź o przesyłanie aplikacji drogą e-mail: przemyslaw.pikul@kentpak.pl lub kontakt telefoniczny tel: 512 113 918

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres (maksymalnie 12 miesięcy) na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KENT-PAK OPAKOWANIA SP. Z O.O. z siedzibą w Bardo przy ul. Fabryczna 18 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Zachęcamy do aplikacji na to stanowisko zarówno Panów jak i Panie :)