PRACA - magazynier, operator wtryskarek

wtorek, 30.10.2018 11:09 820

PCE Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego ,
  • wiedza z zakresu zagadnień magazynowych  wprowadzanie danych do systemu (przyjęcia/ wydania),
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań i osiąganie celów, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką.

Zadania:

  • organizacja przyjmowania, magazynowania i wydawania produktów oraz części produkcyjnych,
  • udział w przyjmowaniu i wydawaniu dostaw
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi przepisami,
  • obsługa systemów związanych z wykonywanymi zadaniami,
  • nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne

OPERATOR WTRYSKAREK

Wymagania:

  •  min 2 lata doświadczenie na stanowisku operatora wtryskarek,
  •  znajomość procesów związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  •  umiejętności manualne, używanie narzędzi warsztatowych i pomiarowych
  •  znajomość rysunku technicznego,
  •  umiejętność wykonywania pomiarów,
  •  umiejętność pracy w zespole,
  •  sumienność, pracowitość, wysoka motywacja

Zadania:

  •  obsługa wtryskarek - ustawianie odpowiednich parametrów pracy maszyn, uruchomienie procesu i     zapewnienie jego ciągłości
  •  obsługa suszarek do tworzyw,
  •  obsługa podajników i młynków,
  •  nadzór technologiczny i jakościowy nad aktualnie produkowanymi wyrobami,
  •  wykonywanie przeglądów form i wtryskarek,
  •  tworzenie  i kompletowanie dokumentacji,
  •  współpraca z działem planowania produkcji i gospodarki narzędziowej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: agnieszka.lazarczyk@pce.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych do celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 m-cy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.