PRACA - poszukujemy osób na stanowisko Technolog

piątek, 28.10.2022 14:12 580

Firma KORDAS Sp. z o.o. Sp. k. już ponad 15 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu do cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż.
W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową firmy prowadzimy nabór na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: 57-215 Srebrna Góra ( pow. ząbkowicki )

Region: dolnośląski

Zakres obowiązków:

Projektowanie procesów technologicznych z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji,

Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej 2D i 3D,

Realizacja i koordynowanie zadań podczas wdrażania nowych projektów,

Współpraca z klientem, wsparcie w zakresie wdrażania nowych produktów,

Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu oraz produkcją w realizacji zadań,

Nadzór techniczny nad budową prototypów.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne,

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej,

Dobra znajomość systemów CAD 2D i 3D ( preferowany SolidWorks, Inventor ),

Znajomość tworzenia konstrukcji blaszanych,

Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office ( Excel, Word, PowerPoint ),

Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie,

Odpowiedzialność za swoją pracę i podejmowane decyzję,

Komunikatywność,

Konsekwencja w działaniu – gotowość do ciągłego uczenia się i doskonalenia,

Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,

Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia motywacyjna,

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

tel. 665 690 367 / +48 74 8180115 / t.poreba@kordas.pro lub biuro@kordas.pro

 Przesyłając CV, prosimy o zawarcie w nim klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).