komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 11 sierpnia 2020

Klary, Zuzanny

Sale biznesowe - 3 cechy, które powinno posiadać idealne miejsce na szkolenie lub konferencję

piątek, 3.7.2020 08:53
kategorie artykułu:

Organizacja szkoleń i konferencji poza siedzibą firmy stała się już standardem, szczególnie w sytuacji, kiedy firma nie posiada takiej sali na wyłączność lub spotkanie ma charakter otwarty. Rośnie więc ilość organizacji, które oferują sale biznesowe na wynajem, dlatego każdej ofercie warto dokładnie się przyjrzeć i zweryfikować, czy spełnia stawiane jej wymagania.

  1. Sale biznesowe w dogodnej lokalizacji

  2. Perfekcyjnie wyposażone sale konferencyjne

  3. Catering

Wybierając salę biznesową trzeba zwrócić uwagę na wiele rzeczy, począwszy od lokalizacji, przez jej wyposażenie i standard wykończenia, aż po możliwość skorzystania z obsługi technicznej. Liczą się także dodatkowe udogodnienia, np. dla osób niepełnosprawnych.

Sale biznesowe w dogodnej lokalizacji

Pierwszą cechą idealnej sali biznesowej jest dogodna lokalizacja. Sala powinna być usytuowana w obiekcie, który znajduje się w niedalekiej odległości od dworca PKP lub PKS, lub który posiada duży parking, pozwalający bezpiecznie zaparkować własny samochód. To wszystko daje możliwość bezpiecznego i szybkiego dotarcia na miejsce spotkania wszystkim zaproszonym uczestnikom, niezależnie od tego, w jaki sposób będą chcieli dojechać w wyznaczone miejsce. Jeśli szkolenie lub konferencja ma trwać przez kilka dni, liczy się również odległość od obiektów noclegowych, restauracji i głównych atrakcji turystycznych regionu. Lokalizację sali łatwo sprawdzić w serwisie https://www.salebiznesowe.pl/, który w jednym miejscu gromadzi informacje o salach biznesowych z całej Polski.

Perfekcyjnie wyposażone sale konferencyjne

Nawet najlepiej usytuowana sala nie sprawdzi się, jeśli nie została wyposażona w niezbędne do przeprowadzenia konferencji lub szkolenia sprzęty i akcesoria. Początkowo organizator powinien określić własne wymagania, aby mógł później sprawdzić, czy na sali konferencyjnej dostępne są potrzebne urządzenia, np. rzutnik, tablica interaktywna, stoliki, krzesła, klimatyzacja, itp. Dobrze, jeśli do dyspozycji organizatora pozostaje również obsługa techniczna, która pomoże przygotować salę na spotkanie i udzieli wsparcia na wypadek nieprzewidzianych awarii.

Catering

Nawet podczas krótkich szkoleń lub konferencji organizator powinien zadbać o poczęstunek dla gości, składający się chociażby z gorących napojów, wody, soków i słodkich przekąsek. Na wygranej pozycji są sale konferencyjne zlokalizowane w hotelach lub specjalistycznych obiektach biznesowych, w których znajdują się nie tylko sale, ale również restauracja i pokoje noclegowe. W tym wypadku organizator może skorzystać ze wszystkich niezbędnych usług w jednym miejscu.

 

 
wczoraj, 15 godz temu
piątek, 7.8.2020 14:53
środa, 5.8.2020 15:19
środa, 5.8.2020 15:17
wtorek, 4.8.2020 14:37
1
poniedziałek, 3.8.2020 15:16
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa