komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 20 października 2020

Ireny, Kleopatry

Scena STAND UP: Katarzyna Piasecka oraz Wiolka Walaszczyk

środa, 30.9.2020 09:16 , komentarze: 0 , odsłony: 163
kategorie artykułu:

Stand UP rusza pełną parą!

Na początku września na deskach Ząbkowickiego Ośrodka Kultury gościliśmy Aleksandrę Szczęśniak. Teraz w naszych progach znów pojawią się Panie. Już 22 października będziemy mogli zobaczyć Katarzynę Piasecką w swoim programie „Karma Wraca”, a miesiąc później – 26 listopada – Wiolkę Walaszczyk i jej „Pucz”.

Kasia Piasecka to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. W najnowszym programie stand-up comedy „KARMA WRACA”. Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie.

Wiolka Walaszczyk to bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. W swoim materiale chętnie opowiada o życiu prywatnym, jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

"Żyję nadzieją, że ludzie dobrze bawią się na moich występach i rozumieją co chcę im przekazać. Wolna głowa, olać konwenanse, warto pobyć choć przez chwilę bez ograniczeń, które sami sobie stawiamy."

 

Bilety na wydarzenia (35 zł) dostępne na www.e-zok.pl/bilety

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

Informujemy, że zgodnie z aktualnymi obostrzeniami Ministerstwa Zdrowia w sali widowiskowej może być zajętych 50 % krzesełek.

 

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec