komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 30 września 2020

Wery, Honoriusza

Śmiertelny wypadek motorowerzysty. Policja apeluje o rozwagę i ostrożność

piątek, 14.2.2020 11:46 , odsłony: 7044
kategorie artykułu:

12 lutego 2020 r. w powiecie ząbkowickim w miejscowości Lipa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku tego zdarzenia 37-letni mężczyzna, mimo reanimacji, zmarł na miejscu. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze. Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących zmieniających się warunków pogodowych, natężenia ruchu, stanu nawierzchni.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem mężczyzna lat 37, mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, na łuku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki KIA, kierowanym przez 31-letniego mężczyznę. Motorowerzysta pomimo szybkiej reanimacji zmarł. Kierujący samochodem Kia był trzeźwy. Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ząbkowicach Śląskich prowadzi Wydział Kryminalny Ząbkowickiej Komendy Policji.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze oraz o poruszanie się pojazdami z prędkością dostosowaną nie tylko do znaków drogowych, ale przede wszystkim do warunków panujących na drodze. Apelujemy o zdrowy rozsądek i ostrożność podczas jazdy wszelkimi pojazdami.

źródło: KPP w Ząbkowicach Śląskich
foto: OSP Krzelków

 
wczoraj, 17 godz temu
środa, 23.9.2020 13:08
1
wtorek, 22.9.2020 12:06
poniedziałek, 21.9.2020 11:43
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe