komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 10 lipca 2020

Sylwany, Witalisa


Śniadanie biznesowe w Ząbkowicach Śląskich – relacja ze spotkania

czwartek, 12.9.2019 10:48 , komentarze: 0 , odsłony: 721
kategorie artykułu:

Temat dostępnych możliwości wsparcia finansowego małych i średnich dolnośląskich przedsiębiorstw wzbudził zainteresowanie wśród lokalnych przedsiębiorców - 10 września 2019 r. odbyło się śniadanie biznesowe w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich. Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentowały: Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca, Dolnośląski Fundusz Rozwoju oraz inQube Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości.

- Gmina Ząbkowice Śląskie od lat koncentruje swoje działania na tym, aby nasze miasto było atrakcyjne i przyjazne dla przedsiębiorców. Zawsze staramy się Państwa wspierać poprzez wszelkie dostępne nam narzędzia: poprzez stabilną politykę podatkową (od lat nie podnosimy podatków od nieruchomości pod działalność gospodarczą), poprzez plany zagospodarowania przestrzennego dla całości gminy, które oferują inwestorowi przewidywalne warunki lokowania firmy, pozwalają znacznie skrócić okres przygotowania i realizacji inwestycji. Szybkie załatwienie formalności administracyjno-prawnych związanych z Państwa firmami, to nasze priorytety. Cieszę się że prowadzicie tu w naszej gminie swoje biznesy, że zatrudniacie pracowników, a co za tym idzie, dajecie utrzymanie wielu rodzinom. Bądźcie bogaci!  - tymi słowami przywitał obecnych Marcin Orzeszek, burmistrz Ząbkowic Śląskich.

Dziękujemy za liczną obecność zainteresowanym. Tym z Państwa, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w przygotowanym spotkaniu polecamy wizytę na stronach internetowych naszych partnerów: www.dip.dolnyslask.plwww.dfr.org.plinqube.pl.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie dla przedsiębiorców – o szczegółowych terminach i tematach będziemy informować na bieżąco.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
środa, 8.7.2020 13:23
środa, 8.7.2020 09:02
wtorek, 7.7.2020 08:43
sobota, 4.7.2020 11:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.