Spotkanie autorskie z Joanną Jax

wtorek, 20.9.2022 13:36 172 0

Burmistrz Ziębic Mariusz Szpilarewicz oraz Ziębickie Centrum Kultury zapraszają na spotkanie autorskie ze znaną i lubianą przez naszych Czytelników autorką bestsellerowych powieści obyczajowych i sag historycznych Joanną Jax.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu "Dziergane w słowach" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Rozwoju Kultury - państwowego funduszu celowego.

Joanna Jax (właśc. Joanna Jakubczak) – urodziła się i mieszka w Olsztynie, zadebiutowała w 2014 roku Dziedzictwem von Becków, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: Długa droga do domu (2015) i Piętno von Becków (2016) ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli sześciotomowy cykl powieściowy – Zemsta i przebaczenie (2018), a także książkę Syn zakonnicy (2018). W roku 2018 i 2019 ukazał się cykl „Zanim nadejdzie jutro”, „Milczenie aniołów” oraz „Białe róże z Petersburga”: za: https://joannajax.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)