Startują zgłoszenia do Ząbkowickich Krzywych Wież za rok 2021!

wtorek, 11.1.2022 12:16 397 0

Jesteś mieszkańcem Gminy Ząbkowice Śląskie, prowadzisz działalność bądź angażujesz się społecznie? osiągasz sukcesy lub zrobiłeś coś ważnego i dobrego dla lokalnej społeczności? A może znasz taką osobę? Zgłoś udział w konkursie! Na uczestników do zdobycia czeka Honorowe Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich - Ząbkowickie Krzywe Wieże za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie!

Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz osoby czynnie działające na rzecz naszej gminy do udziału w konkursie. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorstw, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie.

Nagroda za osiągnięcia indywidualne lub zespołowe w tym roku będzie przyznawana w 7 kategoriach konkursowych:

1. Przedsiębiorca roku
2. Kultura i Sztuka
3. Nauczyciel na Medal
4. Uczeń na Medal
5. Sport i Kultura Fizyczna
6. Działalność Społeczna
7. Ząbkowiczanin Roku

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 15 lutego 2022r. w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego lub przesłać na adres:
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie z dopiskiem na kopercie Zgłoszenie do Konkursu Ząbkowice Krzywe Wieże.
Zgłoszenie można także wysłać skanem na adres e-mai: zbigniew.kukielka@zabkowiceslaskie.pl

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdą Państwo poniżej.

Zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy !!!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)