STOSZOWICE: Kandydaci do Rady Gminy
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Gminy. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Stoszowice
Okręg 1: Sołectwo Budzów: od nr domu 1 do nr domu 69 (numery parzyste i nieparzyste)
KWW Wspólna Gmina – MACIEJEWSKA Halina
KWW Teraz my - MAZUREK Mirosław
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - WRONKOWSKA Anna Jadwiga
Okręg 2: Sołectwo Budzów: od nr domu 70 do nr domu 124 (numery parzyste) - ul. Henryka Pobożnego i od nr domu 71 do nr domu 159 (numery nieparzyste)
KWW Wspólna Gmina – SEKUŁA Józef
KWW Teraz my - EJFLER-MACURA Halina
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - MIECHURSKA Violetta Elżbieta
Okręg 3: Sołectwo Budzów: od numeru domu 126 do numeru domu 178 g (numery parzyste) od numeru domu 161 do numeru domu 221 (numery nieparzyste) Kolonia Budzów Sołectwo Mikołajów
KWW Wspólna Gmina - SIKORA Małgorzata
KWW Teraz my - CHARĘZA Arkadiusz Ireneusz
KWW Pawła Gancarza – CHMIEL Joanna
Okręg 4: Sołectwo Grodziszcze Grodziszcze Kolonia
KWW Wspólna Gmina – CENDROWICZ Janusz
KWW Teraz my - KRÓL Izabela Grażyna
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - ŁUKA Daniel Tomasz
Okręg 5: Sołectwo Rudnica
KWW Wspólna Gmina – KOWALCZYK Tadeusz
KWW Teraz my - ANDRUSZKO Stanisław
Okręg 6: Sołectwo Jemna
KWW Wspólna Gmina - FAJT Ryszard
KWW Teraz my - SOLIŃSKA Monika
KWW Pawła Gancarza – GRYCAJ Grażyna
Okręg 7: Sołectwo Przedborowa: od nr domu 1 do numeru domu 60 Sołectwo Różana
KWW Wspólna Gmina – KUBICZ Tadeusz
KWW Teraz my - ŚCIGAŁA Tadeusz Jan
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - SEMENIUK Marta Agata
Okręg 8: Sołectwo Przedborowa: od numeru domu 61 do numeru domu 142
KWW Wspólna Gmina - SPYCHALSKA Jolanta Beata
KWW Teraz my - OPIELA Wanda Ilona
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - GRANIECZNY Anna Maria
Okręg 9: Sołectwo Srebrna Góra: ul. Górne Miasto ul. Warowna ul. Kręta ul. Ogrodowa ul. Krótka ul. Letnia ul. Polna ul. Szkolna ul. Słoneczna
KWW Wspólna Gmina – ZIELEŃ Paweł
KWW Teraz my - IBERLE Józef Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - WILD Dorota Maria
Okręg 10: Sołectwo Srebrna Góra: ul. Plac Wypoczynkowy ul. Kolejowa ul. Jasna ul. Kąpielowa ul. Dworcowa ul. Zakładowa
KWW Wspólna Gmina – KORDAS Józef
KWW Teraz my - BIEL Zdzisław
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - PRZEWŁOCKI Grzegorz Przemysław
Okręg 11: Sołectwo Srebrna Góra: ul. Nowe Miasto ul. Zimowa ul. Widokowa ul. Alternatywy ul. Wąska Sołectwo Żdanów
KWW Wspólna Gmina - PILIK Zdzisław
KWW Teraz my - HOJDUS Zbigniew Kazimierz
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - JEWCZUK Bartosz Jan
Okręg 12: Sołectwo Stoszowice: od nr domu 1 do nr domu 29 od nr domu 114 do nr domu 159
KWW Wspólna Gmina - TANONA Aleksandra Małgorzata
KWW Teraz my - RUDOMAN Kamil
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - RYPIEŃ Anna Emilia
Okręg 13: Sołectwo Stoszowice: od nr domu 30 do nr domu 51a od nr domu 83 do nr domu 113
KWW Wspólna Gmina - ROWIŃSKA-BIAŁAS Marta Jadwiga
KWW Teraz my - JABŁOŃSKI Daniel Marcin
KWW Pawła Gancarza – NOSAL Ferdynand
Okręg 14: Sołectwo Stoszowice: od nr domu 52 do numeru domu 82 Stoszowice Kolonia
KWW Wspólna Gmina – TĘSNA Teresa
KWW Teraz my - GIEMZA Robert Władysław
Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza - CWANEK Ewelina
Okręg 15: Sołectwo Lutomierz Lutomierz Kolonia
KWW Wspólna Gmina - KRZESZOWIEC Tomasz Gabriel
KWW Teraz my - ŻYTKOWICZ Barbara Krystyna
KWW Pawła Gancarza – SOWA Dariusz
Dane kandydatów do Rady Gminy Stoszowice wg stanu na 13.10.2014 ,
Dodaj komentarz
Komentarze (0)