Te komitety wyborcze z naszego powiatu wystartują w wyborach samorządowych

czwartek, 11.9.2014 13:31 4920 0

8 września 2014r. upłynął ostateczny termin rejestracji komitetów wyborczych, które wezmą udział w jesiennych wyborach samorządowych, które odbędą się odbędą się 16 listopada 2014 r.

 

 

Rejestracją kandydatów zajmuje się m.in. komisarz wyborczy w Wałbrzychu, który prowadzi wykaz złożonych i przyjętych zawiadomień o utworzeniu komitetów wyborczych

W powiecie ząbkowickim utworzono następujące komitety wyborcze: 

GMINA BARDO

KWW Romana Festera

Pełnomocnik wyborczy: Celina Teresa  Gaszewska

KWW Szansa dla Gminy

Pełnomocnik wyborczy:  Marek Piotr Uramowski

KWW Start w Sukces – Młodzi Bardo

Pełnomocnik wyborczy:  Jan Pluta

KWW Alternatywa dla Barda

Pełnomocnik wyborczy:  Jarosław Aleksander Synowiecki


GMINA CIEPŁOWODY

KWW Łukasz Białkowski

Pełnomocnik wyborczy: Sławomir Krawczyk

KWW Samorządni dla Ciepłowód

Pełnomocnik wyborczy: Irena Gluza


GMINA KAMIENIEC ZĄBKOWICKI:

KWW Marka Waszczuka

Pełnomocnik wyborczy:  Marek Józef  Apanasewicz

KWW Praworządni

Pełnomocnik wyborczy:  Adrian Sławomir Nowak

KWW inż. Mariana Sieczkowskiego

Pełnomocnik wyborczy: Marian Sieczkowski

 

GMINA STOSZOWICE:

KWW Wspólna Gmina

Pełnomocnik wyborczy:  Janusz Grzegorz Laska

KWW Teraz my

Pełnomocnik wyborczy: Emilia Barbara Oberc

Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Gancarza

Pełnomocnik wyborczy: Szymon Franciszek Semczuk

 

GMINA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

KWW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa

Pełnomocnik wyborczy: Andrzej Piotr  Płucienniczak

KWW Forum 2014

Pełnomocnik wyborczy:  Ewa Wiktoria Figzał

KWW Samorząd dla ludzi

Pełnomocnik wyborczy:  Lucyna Dziedzic

KWW Marcina Orzeszka

Pełnomocnik wyborczy: Anna Irena Giryn

KWW Bądźmy Razem 2014

Pełnomocnik wyborczy: Marek Mieczysław  Świątek

KWW Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina

Pełnomocnik wyborczy: Unkas Gałek

KWW DZA

Pełnomocnik wyborczy:  Paweł Tomasz Bednarz

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość

Pełnomocnik wyborczy: Wojciech Artur Maj

 

GMINA ZIĘB ICE

KWW Wiesław Sala

Pełnomocnik wyborczy: Jadwiga Danuta Sala

KWW Janiny Lacel

Pełnomocnik wyborczy: Elżbieta Helena Płuciniak

KWW Janusza Sobola

Pełnomocnik wyborczy: Barbara Lesiak

KWW Siła

Pełnomocnik wyborczy:  Marcin Ignacy Jakubski

KWW Szansa Dla Gminy Ziębice

Pełnomocnik wyborczy: Marcin Rafał Kępa

KWW Danuty Elżbiety Sadocha

Pełnomocnik wyborczy:  Lila Sienkiewicz

KWW Nasza Gmina Józef Kroczak

Pełnomocnik wyborczy: Anita Ewelina Obłój

 

GMINA ZŁOTY STOK

KWW Nasza Wspólnota 2014

Pełnomocnik wyborczy:  Zbigniew Alchimowicz

KWW Grażyny Orczyk

Pełnomocnik wyborczy: Ireneusz Sosnowski

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)