Tydzień e-książki w Ząbkowicach Śląskich

poniedziałek, 7.3.2016 09:01 1515 0

Z okazji  Międzynarodowego Tygodnia E-książki  (6-12 marca) Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej w Ząbkowicach Śl. oferuje czytelnikom:

  1. w okresie 6-16 marca br. poszerzony zestaw tytułów na platformie IBUK Libra o  książki z następujących kategorii:

-          literatura faktu

-          literatura kobieca

-          kryminał, sensacja, thriller.

 

Przez dziesięć dni czytelnicy IBUK Libra otrzymają dostęp do pełnych treści wszystkich książek z ww. kategorii. Zasady korzystania z IBUK LIBRA będą bez zmian, zwiększy się tylko pula dostępnych tytułów.

2. książkę miesiąca, która będzie dostępna na stronie głównej IBUK Libra przez jeden miesiąc, a pozostały do przeczytania czas odmierzy specjalny zegar. Zamiast książek Domu Wydawniczego, będą udostępniane czytelnikom najlepsze tytuły spośród wszystkich nowości książkowych całej grupy PWN. W marcu rozpoczynamy od książki „Niepewność przekleństwem kobiet”, autorstwa Helene Lerner.

W serwisie www.libra.ibuk.pl dostępnych jest ponad 3000 tytułów pozycji naukowych i beletrystycznych. Korzystać z nich można przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Kody PIN można bezpłatnie otrzymać w Wypożyczalni dla Dorosłych oraz w Filii na Osiedlu XX-lecia.

Zapraszamy do korzystania z platformy IBUK Libra, gdyż zasób książek w tym miesiącu będzie zdecydowanie większy.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)