W sobotę Silent disco dla WOŚP z Ząbkowicką Siecią Aktywnych Kobiet

środa, 25.1.2023 09:43 753 0

Już 28 stycznia 2023 roku o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsze silent disco w Ząbkowicach Śląskich. Podczas wydarzenia w kawiarni Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki zagra trzech DJ-ów. Zebrany dochód trafi do puszki WOŚP. Organizatorkami tej niecodziennej dyskoteki są członkinie Ząbkowickiej Sieci Aktywnych Kobiet.

Co to jest silent disco, czyli dyskoteka po cichu

Choć to będzie pierwsze silent disco w Ząbkowicach Śląskich, to takie imprezy nie są nowością w Polsce. Z każdym rokiem przybywa też entuzjastów cichych imprez.

Jak wygląda cicha dyskoteka? Na sali są DJ-e, ludzie w słuchawkach tańczą i… nie słychać muzyki. Podczas takiego wydarzenia gra kilku DJ-ów, a każdy uczestnik dostaje bezprzewodowe słuchawki (które świecą w jednym z trzech kolorów), dzięki czemu może wybierać, którego DJ-a chce w danej chwili słuchać.

Silent disco dla WOŚP w Ząbkowicach Śląskich

Cicha impreza dla WOŚP to pomysł Ząbkowickiej Sieci Aktywnych Kobiet.

Jak mówią organizatorki:
- Silent disco to impreza dla małych i dużych, starszych i nieco młodszych, dla wszystkich, którzy lubią tańczyć. Na takiej dyskotece na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Ząbkowickie silent disco odbędzie się w sobotę 28 stycznia w kawiarni Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki.

Silent disco w Ząbkowicach Śląskich. Kto zagra i jak wziąć udział? Cena biletów

Podczas pierwszej cichej dyskoteki w Mieście Krzywej Wieży zagra trzech DJ-ów: Lidka Zjankovič, Mike Cell i Karol Markiel z Drum Basstion. Będzie dużo dobrej muzyki – elektronika, house oraz hity z lat 80. i 90. Ich DJ-skie sety można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Pierwsze dźwięki w kawiarni ZCKiT zaczną rozbrzmiewać o godzinie 18:00. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w disco ze słuchawkami musi wrzucić do puszki WOŚP min. 20 złotych i mieć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości, które będą potrzebne do wypożyczenia słuchawek.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)