komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

W Ziębickim Centrum Kultury realizują projekt „Kultura w sieci”

wtorek, 19.1.2021 09:33 , komentarze: 0 , odsłony: 152
kategorie artykułu:

W Ziębickim Centrum Kultury realizują projekt „Kultura w sieci”! Instytucja otrzyma niezbędne wyposażenie oraz podniesie kwalifikacje pracowników. 

„Kultura w sieci” to nowy program realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w partnerstwie z Ziębickim Centrum Kultury. 

Projekt  Sieć na kulturę  ma na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników Ziębickiego Centrum Kultury oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży z terenu Gminy Ziębice, w wieku 10-18 lat. 

W tygodniowym szkoleniu w formie on-line z ramienia ZCK uczestniczą Dominika Samborska i Wiktor Ochał. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty oraz przeprowadzą szkolenia z nabytych umiejętności dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Ziębice. Dzięki uczestnictwu w projekcie instytucja otrzyma bezpłatnie 6 laptopów, które posłużą do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych w ramach programu oraz w przyszłości do zajęć stałych.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

 

ZCK

 

Wasze komentarze

wtorek, 2.3.2021 09:24
poniedziałek, 1.3.2021 09:15
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec