ZĄBKOWICE ŚL.: Kandydaci do Rady Miejskiej

środa, 15.10.2014 09:17 16455 3

16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata. 

 

Gmina Ząbkowice Śląskie

 

Okręg nr 1: ULICE: KOŚCIUSZKI, KRÓTKA, RYNEK

KKW SLD Lewica Razem - MATUSZCZAK Kinga Karolina

KWW Marcina Orzeszka - KUBAŃSKI Krzysztof

KWW Samorząd dla ludzi - GAWĘDA Franciszek Sylwester

KWW Forum 2014 - DOBOSZ Teresa Maria

KWW Bądźmy Razem 2014 - ABRAHAMIK Grzegorz Jacek

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - PRUCHNIEWSKI Zbigniew Edwin

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - WĘCLEWSKA Agata

 

Okręg nr 2: ULICE: GRUNWALDZKA, KONOPNICKIEJ, POPRZECZNA, PRUSA, REYMONTA, ZIĘBICKA 1-24 i parzyste: 26-32, PLAC JANA PAWŁA II

KKW SLD Lewica Razem - GARGULIŃSKA Anna

KWW Marcina Orzeszka - GNACH Krzysztof Tadeusz

KWW Samorząd dla ludzi - MICHAJŁOW Leon Zenon

KWW Forum 2014 - BEDNARCZYK Józef

KWW Bądźmy Razem 2014 - PIĘTOŃ Izabela Anna

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - WITKOWSKI Władysław

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - ŁYSOŃ Małgorzata Halina

 

Okręg nr 3: ULICE: ARMII KRAJOWEJ 1-2 i parzyste:4-8, CIASNA 1-7, DOLNOŚLĄSKA, PROLETARIATCZYKÓW, ŚWIĘTEGO WOJCIECHA

KKW SLD Lewica Razem - BANYŚ Pamela Maria

KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - JASION Krzysztof

KWW Marcina Orzeszka - KUPIEC Piotr Andrzej

KWW Samorząd dla ludzi - DUCZAK Teresa

KWW Forum 2014 - KUZAKOWSKI Waldemar

KWW Bądźmy Razem 2014 - MOSZUMAŃSKA Małgorzata Magdalena

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - SARYCZEW Elżbieta Urszula

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - PODHALICZ Agnieszka Kinga

 

Okręg nr 4: ARMII KRAJOWEJ nieparzyste: 3-7 i 9 i od 10 do końca, BOTWINA, CIASNA od 17 do końca, KŁODZKA, KRZYWA, SZPITALNA

KKW SLD Lewica Razem - PARADOWSKI Lech Ireneusz

KWW Marcina Orzeszka - SIERKA Dorota Stanisława

KWW Samorząd dla ludzi - GAŁWA Jadwiga Agata

KWW Forum 2014 - RUDNICKI Józef

KWW Bądźmy Razem 2014 - CHOPCIAN Leszek

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - REMBIASZ Marcin Jan

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - BRYCZKA Agnieszka

KWW DZA - BEDNARZ Paweł Tomasz

 

Okręg nr 5: 1 MAJA 2A-8F, ALIANTÓW, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BOHATERÓW GETTA 1-23 i nieparzyste:25-35, BONIFRATÓW, DALEKA 1-9, DŁUGA, MŁYNARSKA, NA SKARPIE, SIENKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, STRAŻACKA MIASTO-PLACE: PLAC SKŁODOWSKIEJ-CURIE

KKW SLD Lewica Razem - KORDYS Stanisław

KWW Marcina Orzeszka - STOLARCZYK Witold

KWW Samorząd dla ludzi - DZIEDZIC Lucyna

KWW Forum 2014 - KLIMCZAK Krystyna

KWW Bądźmy Razem 2014 - KOWALCZYK Ewa Teresa

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - GROLMAN Ewa

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - ZABOROWSKA Danuta

KWW DZA - SOCHACKI Marek Aleksander

 

Okręg nr 6: 1 MAJA od 9 do końca, ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI, HANDLOWA, KOLEJOWA, LEGNICKA, MELIORACYJNA, MICKIEWICZA, PRZEMYSŁOWA, TRAUGUTTA, WARYŃSKIEGO, WROCŁAWSKA 1, 6

KKW SLD Lewica Razem - SŁONOPAS Lucja

KWW Marcina Orzeszka - PAWŁOWSKI Ryszard Antoni

KWW Samorząd dla ludzi - ORŁOWSKI Jan

KWW Forum 2014 - FIGZAŁ Kazimierz Wawrzyniec

KWW Bądźmy Razem 2014 - MALUGA Jolanta Maria

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - CHMIELOWIEC Bolesław

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - SAMBORSKA Anna Izabela

 

Okręg nr 7: GŁOWACKIEGO, ORKANA 1-14 i parzyste: 16-24, STRZELIŃSKA, WROCŁAWSKA nieparzyste:3-9 i od 10 do końca

KKW SLD Lewica Razem - SZEWCZYK Irena Jadwiga

KWW Marcina Orzeszka - WARZOCHA Piotr Paweł

KWW Samorząd dla ludzi - MROZIŃSKA Małgorzata Wioletta

KWW Forum 2014 - JABŁOŃSKI Michał

KWW Bądźmy Razem 2014 - CENARSKA Sylwia Elżbieta

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - BEDNARCZYK Mirosław Jarosław

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - GAŁEK Halina

 

Okręg nr 8: ASNYKA, OSIEDLE XX LECIA 17-29 i 34-39 i 41-46

KKW SLD Lewica Razem - GAJEWICZ Elżbieta Violetta

KWW Marcina Orzeszka - WILCZEWSKI Arkadiusz Adam

KWW Samorząd dla ludzi - WARENOW Julita Sylwia

KWW Forum 2014 - MITRĘGA Jolanta Anna

KWW Bądźmy Razem 2014 - JASTRZĘBSKI Józef

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - BEREŹNICKA Beata

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - BADECKI Łukasz Piotr

 

Okręg nr 9: MATEJKI, ORKANA nieparzyste 15-31 i od 32 do końca, OSIEDLE XX LECIA 1-15, 30-33, 40, od 47 do końca, ZACISZE, ŻEROMSKIEGO

KKW SLD Lewica Razem - FILIPIAK Wojciech Jerzy

KWW Marcina Orzeszka - TKACZYŃSKI Bogdan Kazimierz

KWW Samorząd dla ludzi - HALIKOWSKA Magdalena Anna

KWW Forum 2014 - DZIEWA Jadwiga

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - ŻYGADŁO Edward

 

Okręg nr 10: Astrowa, Bratkowa, Chabrowa, Daliowa, Działkowca, Dzwonkowa, Fiołkowa, Floksowa, Goździkowa, Jasna parzyste:2-38, Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Liliowa, Łubinowa, Makowa, Mieczykowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Rumiankowa, Stokrotkowa, Tulipanowa, Zielona, Ziębicka Nieparzyste:37-43 I Od 44 Do Końca, Żwirki I Wigury Miasto-Place: Plac Różany

KKW SLD Lewica Razem - BURNAT Zdzisław Julian

KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - CYMBAŁA Tadeusz Piotr

KWW Marcina Orzeszka - ONYŚKÓW Katarzyna Wanda

KWW Samorząd dla ludzi - DANIELEWICZ Jerzy Władysław

KWW Forum 2014 - ŚNIEGUCKA Dorota Małgorzata

KWW Bądźmy Razem 2014 - PRZYJEMSKI Jan

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - MAJ Wojciech Artur

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - GAŁEK Unkas

 

Okręg nr 11: Diamentowa, Jasna Nieparzyste:1a-15 I Od 46 Do Końca, Jodłowa, Kusocińskiego, Modrzewiowa, Osiedle Letnie, Powstańców Warszawy Od 8 Do Końca, Rubinowa, Świerkowa

KKW SLD Lewica Razem - AIBIN Zygmunt

KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - KRAWCZYK Krzysztof Zygmunt

KW Prawo i Sprawiedliwość - SZEMELAK Patryk

KWW Marcina Orzeszka - MATERAK Krzysztof Tomasz

KWW Samorząd dla ludzi - NIEWISIEWICZ Władysław Gabriel

KWW Forum 2014 - MALIK Agnieszka Maria

KWW Bądźmy Razem 2014 - KOTOWICZ Janusz

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - DZIEDZICKI Zdzisław

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - GAŁEK Grzegorz Sławomir

 

Okręg nr 12: Bolesława Chrobrego, Cukrownicza, Kamieniecka, Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Polna, Powstańców Warszawy 2-6, Spokojna, Staszica, Ziębicka Nieparzyste:25-33, Parzyste:34a-42

KKW SLD Lewica Razem - CHARCZYŃSKA-FLANK Karina Kinga

KWW Marcina Orzeszka - GANCARZ Dariusz

KWW Samorząd dla ludzi - DZIEMIEŃCZUK Irena Bogumiła

KWW Forum 2014 - BOTT Mariusz Stefan

KWW Bądźmy Razem 2014 - RABA Władysław Andrzej

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - SOBÓR Grażyna Bogusława

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - ŁYSOŃ Michał Jan

 

Okręg nr 13: Daleka od 10 do końca, Daszyńskiego, Limanowskiego, Pogodna, Robotnicza

KKW SLD Lewica Razem - GRUSZCZYŃSKA Agnieszka Katarzyna

KWW Samorząd dla ludzi - BRYL Agnieszka Eliza

KWW Forum 2014 - PRZYSZLAK Ryszard Kazimierz

KWW Bądźmy Razem 2014 - MARCINKÓW Józef

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - KRAWCZYK Roman

KWW „Zamożna Gmina-Bezpieczna Rodzina" - WOŹNIAKOWSKI Grzegorz Daniel

KWW DZA - JAKUBOWSKI Michał Bartosz

 

Okręg nr 14: Bohaterów Getta Parzyste:24-38 I Od 39 Do Końca, Jagiellonów, Jaracza, Kasztanowa, Kilińskiego, Ludowa, Modrzejewskiej, Okrężna, Piastowska, Świętego Wincentego Pallotiego Miasto-Place: Plac Solskiego

KKW SLD Lewica Razem - GIERAT Janusz Bogdan

KWW Marcina Orzeszka - SUSZ Stanisław Adam

KWW Samorząd dla ludzi - BARAŃSKI Ryszard Piotr

KWW Forum 2014 - BĄK Andrzej Marek

KWW Bądźmy Razem 2014 - JÓZEFOWICZ Anna Bronisława

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - SZMIEL Mariusz

 

Okręg nr 15: STOLEC

KWW Marcina Orzeszka - DOMINIK Andrzej Michał

KWW Samorząd dla ludzi - NOWOSAD Iwona Wanda

KWW Bądźmy Razem 2014 - PIĄTEK Marian Zbigniew

 

Okręg nr 16: JAWOREK, ZWRÓCONA

KKW SLD Lewica Razem - GERMAŃSKI Robert

KWW Marcina Orzeszka - RIPPEL Anna Janina

KWW Forum 2014 - ŁACNA Lidia

KWW Bądźmy Razem 2014 - STUDNICKI Zdzisław

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - REMBISZ Bogdan Marian

KWW DZA - DEKA Sławomir Artur

 

Okręg nr 17: BRASZOWICE, GROCHOWISKA, PAWŁOWICE, STRĄKOWA

KWW Marcina Orzeszka - GÓROWSKI Jacek

KWW Samorząd dla ludzi - FASZCZA Maria

KWW Forum 2014 - ZIĘBA Jadwiga

KWW Bądźmy Razem 2014 - HOZNER Ewa

 

Okręg nr 18: OLBRACHCICE WIELKIE, TARNÓW

KKW SLD Lewica Razem - GALIŃSKI Andrzej

KWW Marcina Orzeszka - ROGOWSKI Piotr

KWW Forum 2014 - SKOWRON-CISAK Izabela Agnieszka

KWW Bądźmy Razem 2014 - DULĘBA Antoni

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - HOROWSKI Józef

 

Okręg nr 19: BRODZISZÓW, KLUCZOWA, KOZINIEC

KWW Marcina Orzeszka - PŁACHYTKA Stanisław

KWW Forum 2014 - BADECKA Agnieszka

KWW Bądźmy Razem 2014 - ZIĘBA Henryk Edward

 

Okręg nr 20: RAKOWICE, SIODŁOWICE, SULISŁAWICE, SZKLARY, SZKLARY HUTA

KWW Marcina Orzeszka - PIOTROWSKA Irena

KWW Samorząd dla ludzi - BEREŹNICKI Mirosław Marian

KWW Forum 2014 - SMARŻYK Jadwiga Anna

KWW Bądźmy Razem 2014 - SZCZUREK Janusz

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - WRONA Michał

 

Okręg nr 21: BOBOLICE, SIEROSZÓW

KKW SLD Lewica Razem - MAJERCZYK Grażyna

KWW Marcina Orzeszka - LABOK Janusz Jerzy

KWW Samorząd dla ludzi - PIETRZYK Dominika Maria

KWW Ząbkowice Nasza Przyszłość - KUBICZ Mariusz Jacek

 

 

  źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

polo piątek, 14.11.2014 12:55
dlaczego kandydaci startują nie ze swoich okręgów boją się swojego...
ktoś poniedziałek, 20.10.2014 19:17
dziwne,że pchają się ci którzy nie zabrali głosu w obecnej...
czwartek, 16.10.2014 11:01
Pan od fizyki znów pokaże gdzie ma wyborców i...