komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 18 marca 2019

Cyryla, Edwarda

Ząbkowice: znamy nowe rady osiedli

poniedziałek, 11.3.2019 11:54 , komentarze: 0 , odsłony: 429
kategorie artykułu:

Mieszkańcy Starego Miasta, Osiedla XX-lecia oraz Osiedla Słonecznego wybrali zarządy swoich osiedli. Tym samym zakończyły się wybory do jednostek pomocniczych Gminy Ząbkowice Śląskie.

Stare Miasto:

Przewodnicząca – Danuta Wyskwarska,

Zastępca Przewodniczącej – Bożena Kozera,

Członkowie Zarządu – Danuta Rybak, Beata Klita, Maria Miłoś, Beata Mrozek, Ewa Żurek

 

Osiedle XX-lecia:

 Przewodnicząca – Luiza Klita,

Zastępca Przewodniczącej – Piotr Piwkowski,

Członkowie Zarządu – Anita Piela, Teresa Babik, Magdalena Siewruk

 

Osiedle Słoneczne: 

Przewodniczący – Andrzej Iwaszuk,

Zastępca Przewodniczącego – Kazimierz Wiech,

Członkowie Zarządu – Andrzej Zawalski, Teresa Wawryniuk, Leon Turowski, Elżbieta Tarapacka, Marta Ewertowska

 

Osiedle nr 2 „Pallotyńskie”

Przewodniczący - Henryk Hozner

Zastępca - Joanna Ostaszewska

Zarząd: Adam Gach, Małgorzata Grzesik, Adam Sztogryn, Przemysław Majorczyk, Piotr Czyżyk.

 

 

Dla przypomnienia poniżej przedstawiamy również wyniki wyborów w sołectwach: 

Sołectwo Stolec:

Sołtys – Andrzej Dominik – wybór jednogłośny

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Bożena Malczyk  

Członkowie Rady Sołeckiej – Tomasz Kłubowicz, Marek Świątek, Ryszard Kowalicki, Łukasz Dominik, Zdzisław Grabończyk, Mariusz Kasprzyk, Barbara Małkowska, Grzegorz Malczyk, Andrzej Banaś.

Brodziszów:

Sołtys – Józef Domagała,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Bogdan Piwowar,

Członkowie Rady Sołeckiej – Jarosław Potaczek, Krzysztof Nowak, Barbara Nowak, Zofia Zawadzka, Anna Dwornik, Ryszard Bodanko.

 

Jaworek:

Sołtys – Kazimierz Wojtaczka,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Andżelika Majerczyk,

Członkowie Rady Sołeckiej – Robert Szwarc, Marlena Kołodziej, Mirosław Krupiński, Zbigniew Zawada. 

 

Sulisławice z Hutą Szklary:

Sołtys – Irena Piotrowska - jednogłośnie,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Anna Licznar,

Członkowie Rady Sołeckiej – Barbara Szymańska, Gabriela Danek, Marta Świtała, Marzena Piotrowska, Halina Kłopot.

 

Bobolice:

Sołtys – Adam Garbowski,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Marta Krajewska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Stanisław Kurzyp, Janusz Labok, Iwona Kobrzak, Adriana Pasternak, Tadeusz Gomółka, Tadeusz Półtorak, Marian Czechowski, Elżbieta Łańska, Kazimierz Zapotoczny

 

Zwrócona:

Sołtys – Zbigniew Adamkiewicz,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Danuta Olechowska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Elżbieta Kurek, Hanna Rippel, Maria Piechowicz, Ryszard Galeja, Marek Jędryczko, Krzysztof Studnicki. 

 

Szklary z przysiółkami Rakowice i Siodłowice

Sołtys - Anita Krakowska,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Mirosław Bereźnicki,

Członkowie Rady Sołeckiej – Henryk Pańczyk, Maria Bereźnicka, Janusz Bereźnicki, Maria Maciak, Edward Pitoń. 

 

Strąkowa:

Sołtys – Paweł Panek,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Beata Czerwińska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Wojciech Napora, Waldemar Potoczniak, Dorota Kowalczyk - Łógowy, Mirosław Wypych, Piotr Chudzikowski, Małgorzata Kuźmiczow, Maciej Mól, Marcin Zięba, Piotr Gancarczyk .

 

Sieroszów:

Sołtys – Elżbieta Prażuch,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Anna Głuszek,

Członkowie Rady Sołeckiej – Małgorzata Mikołajczyk, Stefan Pietrzyk, Joanna Badecka, Wiesław Kwiatkowski.

 

Grochowiska:

Sołtys – Aleksander Paw,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Grzegorz Tobiasz,

Członkowie Rady Sołeckiej – Jacek Pińczuk, Ireneusz Tobiasz, Kamil Smaciarz, Lucyna Bonk. 

 

Pawłowice:

Sołtys – Zofia Listwan,

Przewodniczącą Rady Sołeckiej – Ewa Kwarcińska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Damian Jurek, Grzegorz Bernat, Krzysztof Jurek, Marta Listwan-Plata, Beata Helon, Aneta Jurek-Krocz, Zuzanna Cieślak, Paulina Garczarek, Kazimierz Adamowski. 

 

Koziniec:

Sołtys – Henryk Zięba,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Wiesław Badecki,

Członkowie Rady Sołeckiej – Irmina Badecka, Grzegorz Badecki, Czesław Badecki, Bożena Odelga, Piotr Skrzypiec. 

 

ul. Kamieniecka:

Sołtys – Jerzy Rzepka,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Józef Tokarczyk,

Członkowie Rady Sołeckiej – Dariusz Smagacz, Dariusz Gancarz, Ignacy Petryszyn, Mirosław Zawada, Bogdan Kodyra

 

Olbrachcice Wielkie:

Sołtys – Izabela Skowron-Cisak,

Przewodniczącą Rady Sołeckiej – Anna Zielińska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Monika Bielawska, Zofia Podolska, Zbigniew Głowacki, Ewa Galińska, Ryszard Kalisz, Lucyna Ptak

 

Tarnów:

Sołtys – Piotr Rogowski,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Dorota Sowa,

Członkowie Rady Sołeckiej – Dorota Lewandowska, Monika Tant, Barbara Borys, Małgorzata Świder, Jan Tant, Artur Kudas, Jarosław Borys, Grzegorz Studnicki, Jacek Bizub

 

Kluczowa:

Sołtys – Robert Kinasz,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Kamil Kaleta,

Członkowie Rady Sołeckiej – Barbara Bielawska, Daniel Szady, Urszula Rzeszutek, Mariusz Maciak

 

Braszowice: 

Sołtys – Renata Wereśniak,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Anna Kudryńska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Beata Gadzińska, Marek Janik, Krzysztof Kudryński, Jacek Ustupski

 

UMiG Ząbkowice Śl. 

 

Wasze komentarze


sobota, 16.3.2019 08:54
piątek, 15.3.2019 10:55
czwartek, 14.3.2019 11:14
środa, 13.3.2019 10:08
środa, 13.3.2019 09:27
Pomoc drogowa
ZGK Z?bkowice ?l.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC