komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 19 maja 2019

Iwa, Piotra

Ząbkowice: znamy nowe rady osiedli

poniedziałek, 11.3.2019 11:54 , komentarze: 0 , odsłony: 622
kategorie artykułu:

Mieszkańcy Starego Miasta, Osiedla XX-lecia oraz Osiedla Słonecznego wybrali zarządy swoich osiedli. Tym samym zakończyły się wybory do jednostek pomocniczych Gminy Ząbkowice Śląskie.

Stare Miasto:

Przewodnicząca – Danuta Wyskwarska,

Zastępca Przewodniczącej – Bożena Kozera,

Członkowie Zarządu – Danuta Rybak, Beata Klita, Maria Miłoś, Beata Mrozek, Ewa Żurek

 

Osiedle XX-lecia:

 Przewodnicząca – Luiza Klita,

Zastępca Przewodniczącej – Piotr Piwkowski,

Członkowie Zarządu – Anita Piela, Teresa Babik, Magdalena Siewruk

 

Osiedle Słoneczne: 

Przewodniczący – Andrzej Iwaszuk,

Zastępca Przewodniczącego – Kazimierz Wiech,

Członkowie Zarządu – Andrzej Zawalski, Teresa Wawryniuk, Leon Turowski, Elżbieta Tarapacka, Marta Ewertowska

 

Osiedle nr 2 „Pallotyńskie”

Przewodniczący - Henryk Hozner

Zastępca - Joanna Ostaszewska

Zarząd: Adam Gach, Małgorzata Grzesik, Adam Sztogryn, Przemysław Majorczyk, Piotr Czyżyk.

 

 

Dla przypomnienia poniżej przedstawiamy również wyniki wyborów w sołectwach: 

Sołectwo Stolec:

Sołtys – Andrzej Dominik – wybór jednogłośny

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Bożena Malczyk  

Członkowie Rady Sołeckiej – Tomasz Kłubowicz, Marek Świątek, Ryszard Kowalicki, Łukasz Dominik, Zdzisław Grabończyk, Mariusz Kasprzyk, Barbara Małkowska, Grzegorz Malczyk, Andrzej Banaś.

Brodziszów:

Sołtys – Józef Domagała,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Bogdan Piwowar,

Członkowie Rady Sołeckiej – Jarosław Potaczek, Krzysztof Nowak, Barbara Nowak, Zofia Zawadzka, Anna Dwornik, Ryszard Bodanko.

 

Jaworek:

Sołtys – Kazimierz Wojtaczka,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Andżelika Majerczyk,

Członkowie Rady Sołeckiej – Robert Szwarc, Marlena Kołodziej, Mirosław Krupiński, Zbigniew Zawada. 

 

Sulisławice z Hutą Szklary:

Sołtys – Irena Piotrowska - jednogłośnie,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Anna Licznar,

Członkowie Rady Sołeckiej – Barbara Szymańska, Gabriela Danek, Marta Świtała, Marzena Piotrowska, Halina Kłopot.

 

Bobolice:

Sołtys – Adam Garbowski,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Marta Krajewska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Stanisław Kurzyp, Janusz Labok, Iwona Kobrzak, Adriana Pasternak, Tadeusz Gomółka, Tadeusz Półtorak, Marian Czechowski, Elżbieta Łańska, Kazimierz Zapotoczny

 

Zwrócona:

Sołtys – Zbigniew Adamkiewicz,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Danuta Olechowska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Elżbieta Kurek, Hanna Rippel, Maria Piechowicz, Ryszard Galeja, Marek Jędryczko, Krzysztof Studnicki. 

 

Szklary z przysiółkami Rakowice i Siodłowice

Sołtys - Anita Krakowska,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Mirosław Bereźnicki,

Członkowie Rady Sołeckiej – Henryk Pańczyk, Maria Bereźnicka, Janusz Bereźnicki, Maria Maciak, Edward Pitoń. 

 

Strąkowa:

Sołtys – Paweł Panek,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Beata Czerwińska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Wojciech Napora, Waldemar Potoczniak, Dorota Kowalczyk - Łógowy, Mirosław Wypych, Piotr Chudzikowski, Małgorzata Kuźmiczow, Maciej Mól, Marcin Zięba, Piotr Gancarczyk .

 

Sieroszów:

Sołtys – Elżbieta Prażuch,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Anna Głuszek,

Członkowie Rady Sołeckiej – Małgorzata Mikołajczyk, Stefan Pietrzyk, Joanna Badecka, Wiesław Kwiatkowski.

 

Grochowiska:

Sołtys – Aleksander Paw,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Grzegorz Tobiasz,

Członkowie Rady Sołeckiej – Jacek Pińczuk, Ireneusz Tobiasz, Kamil Smaciarz, Lucyna Bonk. 

 

Pawłowice:

Sołtys – Zofia Listwan,

Przewodniczącą Rady Sołeckiej – Ewa Kwarcińska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Damian Jurek, Grzegorz Bernat, Krzysztof Jurek, Marta Listwan-Plata, Beata Helon, Aneta Jurek-Krocz, Zuzanna Cieślak, Paulina Garczarek, Kazimierz Adamowski. 

 

Koziniec:

Sołtys – Henryk Zięba,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Wiesław Badecki,

Członkowie Rady Sołeckiej – Irmina Badecka, Grzegorz Badecki, Czesław Badecki, Bożena Odelga, Piotr Skrzypiec. 

 

ul. Kamieniecka:

Sołtys – Jerzy Rzepka,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Józef Tokarczyk,

Członkowie Rady Sołeckiej – Dariusz Smagacz, Dariusz Gancarz, Ignacy Petryszyn, Mirosław Zawada, Bogdan Kodyra

 

Olbrachcice Wielkie:

Sołtys – Izabela Skowron-Cisak,

Przewodniczącą Rady Sołeckiej – Anna Zielińska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Monika Bielawska, Zofia Podolska, Zbigniew Głowacki, Ewa Galińska, Ryszard Kalisz, Lucyna Ptak

 

Tarnów:

Sołtys – Piotr Rogowski,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Dorota Sowa,

Członkowie Rady Sołeckiej – Dorota Lewandowska, Monika Tant, Barbara Borys, Małgorzata Świder, Jan Tant, Artur Kudas, Jarosław Borys, Grzegorz Studnicki, Jacek Bizub

 

Kluczowa:

Sołtys – Robert Kinasz,

Przewodniczący Rady Sołeckiej – Kamil Kaleta,

Członkowie Rady Sołeckiej – Barbara Bielawska, Daniel Szady, Urszula Rzeszutek, Mariusz Maciak

 

Braszowice: 

Sołtys – Renata Wereśniak,

Przewodnicząca Rady Sołeckiej – Anna Kudryńska,

Członkowie Rady Sołeckiej – Beata Gadzińska, Marek Janik, Krzysztof Kudryński, Jacek Ustupski

 

UMiG Ząbkowice Śl. 

 

Wasze komentarze


piątek, 17.5.2019 09:00
czwartek, 16.5.2019 13:23
4
czwartek, 16.5.2019 13:02
środa, 15.5.2019 09:13
wtorek, 14.5.2019 10:48
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE