Ząbkowicka policjantka znowu na podium Walimskich Biegów Górskich „Sowi Hardcore 2022”

wtorek, 11.10.2022 11:04 1179 1

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich mł. asp. Katarzyna Iwańciów zajęła trzecie miejsce w biegu „Sowi Hardcore 2022”, który odbyły się 8 października w ramach Walimskich Biegów Górskich. Gratulujemy pasji, a przede wszystkim wytrwałości.

Młodszy aspirant Katarzyna Iwańciów od kilku lat odnosi sukcesy, oddając się swojej pasji-bieganiu. Tym, razem pokonując swoje słabości sięgnęła po III miejsce w biegu „Sowi Hardcore 2022” w kategorii open kobiet i ponownie stanęła na podium. Ten wynik był wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze funkcjonariuszka o 18 minut poprawiła swój czas z 2021 roku, a po drugie zrobiła to walcząc z kontuzjami, których nabawiła się zalewie kilka dni przed biegiem. „Sowi Hardcore” jak sama nazwa wskazuje nie należy do najłatwiejszych biegów. Od uczestników wymaga wytrwałości w różnych warunkach, zarówno pogodowych jak również związanych z ukształtowaniem terenu. Zawodnicy biegli 51 kilometrów zarówno po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych a nawet stokach narciarskich. 

Z relacji jaką przekazała uczestniczka wynika, że bieg wymagał wyjątkowej wytrzymałości psychicznej i fizycznej oraz odporności na ból. Gratulujemy formy i wytrwałości, a także czekamy na dalsze sukcesy. Brawo!!!

asp. szt. Katarzyna Mazurek/ KPP w Ząbkowicach Śląskich 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Ach123 poniedziałek, 17.10.2022 08:41
brawo, brawo, brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!