Zapraszamy do współpracy gospodarczej z niemieckimi przedsiębiorstwami

wtorek, 23.9.2014 10:56 1313 0

Zarząd Powiatu Ząbkowickiego informuje przedsiębiorców działających na terenie powiatu ząbkowickiego, że w ramach transgranicznego projektu unijnego pt. „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki” działa polsko-niemiecki Wspólny Zespół Roboczy, którego celem jest rozwinięcie współpracy gospodarczej pomiędzy powiatem ząbkowickim i saksońskim powiatem görlitz.

 

Członkami Wspólnego Zespołu Roboczego są polscy i niemieccy przedsiębiorcy oraz przedstawiciele samorządów i instytucji wspierających rozwój gospodarczy. Zespół spotyka się na przemian w Ząbkowicach Śląskich i saksońskim mieście Löbau.

 

Najbliższe posiedzenie Wspólnego Zespołu Roboczego odbędzie się w środę,
24 września 2014 r. na terenie powiatu ząbkowickiego.
 Tematem będzie „Zaplanowanie przyszłego formatu lokalnych imprez targowych i prezentacji poszczególnych przedsiębiorstw na imprezach targowych (również poza terenem pogranicza)”.

 

Zapraszamy przedsiębiorców z terenu powiatu ząbkowickiego, którzy poszukują kooperantów w Niemczech bądź pragną zaoferować swoje produkty w Niemczech do zapisania się do Wspólnego Zespołu Roboczego.

Udział w zespole to możliwość nawiązania kontaktu z niemieckimi przedsiębiorcami czyli potencjalnymi kooperantami / odbiorcami towarów i usług.

To możliwość zapoznania się z warunkami prawnymi i biznesowymi panującymi w Saksonii. To możliwość bezpośredniego przekazania  samorządowcom i przedstawicielom instytucji wspierających rozwój gospodarczy swoich uwag, zastrzeżeń i pomysłów.

To również możliwość wpływu na kształt imprez targowych typu Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej czy Konvent’a.

 

Udział we Wspólnym Zespole Roboczym jest bezpłatny.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem we Wspólnym Zespole Roboczym prosimy o zgłoszenie się do Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich. Ilość miejsc jest organiczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

tel. 74/ 816 2815

 

mail: promocja@zabkowice-powiat.pl

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej

Polska – Saksonia 2007-2013

Dodaj komentarz

Komentarze (0)