Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Ziębic

wtorek, 29.11.2022 14:18 506 0

W poniedziałek na terenie strzelnicy w Krzelkowie odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Ziębic dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
W turnieju strzeleckim wzięło udział 30 uczestników: uczniów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Henrykowie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Lubnowie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach, Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach, Szkoły Podstawowej w Henrykowie i gościnnie ze Szkoły Podstawowej w Ciepłowodach.
Najlepsza okazała się drużyna ratowników medycznych z KLO, która uzyskała 131 punktów. Drugie miejsce przypadło drużynie z klasy wojskowej KLO, która wystrzelała wynik w postaci 111 punktów.
Trzecie miejsce na podium przypadło drużynie z NSP Lubnów -  109 pkt.

Kolejno następne miejsca drużyn przedstawiają się następująco:
SP2 Ziębice - 97 pkt.
ZSP Ziębice - 97 pkt.
SP Ciepłowody - 75 pkt.
ZSP Ziębice - 68 pkt.
NSP Lubnów - 65 pkt.
SP4 Ziębice - 55 pkt.
SP Henryków - 46 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce, a tym samym tytuł "Snajpera zawodów", zdobyła Alicja Gębska ze Szkoły Podstawowej nr 2 - wynik 63 pkt. Miejsce drugie zdobył Adam Wolski - otrzymując 53 pkt, trzecie miejsce zajęła Wiktoria Wolska z wynikiem 52 pkt.

Gratulujemy świetnych wyników!

Nagrody wręczył Burmistrz Ziębic Mariusz Szpilarewicz.
Zawody przeprowadzili licencjonowani instruktorzy strzelectwa ks. mjr dr Krzysztof Deja, prowadzący strzelnicę w Krzelkowie, plut. Arkadiusz Spyrka oraz por. Robert Garbocz.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)