komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 7 lipca 2020

Cyryla, Estery


Zawody wędkarskie i piknik uczniów SOSW

wtorek, 18.6.2019 11:25 , komentarze: 0 , odsłony: 1142
kategorie artykułu:

12 czerwca za sprawą członków Koła Wędkarskiego z Kamieńca Ząbkowickiego na czele z Markiem Apanasewiczem, dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Delfiny Grzędy 20 osobowa grupa uczniów pod opieką  Moniki Hut- Rozmis i  Jacka Wójsa miała okazję uczestniczyć w zawodach wędkarskich połączonych z   piknikiem. 

 

Młodzież przygotowała się do wyjazdu- zabierając ze sobą sprzęt w postaci wędek, podbieraka, siatki i zanęty. Dzień rozpoczął się bardzo upalnie, co nie przeszkodziło naszym wychowankom przystąpić do zawodów. Ryby brały, a każda złowiona sztuka była powodem do dumy.  Zawodom wędkarskim towarzyszył konkurs plastyczny, który wygrała Karolina Maciak, oraz konkurs zręcznościowy.  Nie małą atrakcją było pojawienie się klowna i smoka, a upał złagodzili strażacy z OSP Kamieniec Ząbkowicki. Strażacy przygotowali pokaz gaszenia ognia, zaprezentowali nowoczesny i ratujący życie sprzęt. Radość naszych uczniów była ogromna, pomimo dającego się we znaki upału  nie tracili zainteresowania atrakcjami. Jesteśmy bardzo wdzięczni członkom zarządu Koła Wędkarskiego za zaangażowanie, zorganizowanie tak wspaniałej i pięknej imprezy. Oprócz licznych atrakcji nie zabrakło także poczęstunku: pączek, kiełbasa z ogniska i zimne napoje były dla każdego uczestnika. Na koniec wręczono medale, dyplomy, a każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami.

Wychowankowie SOSW dziękują za okazane serce i zorganizowanie wspaniałego pikniku. W naszej pamięci na długo pozostaną te chwile.

M. Rozmis

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
sobota, 4.7.2020 11:00
wtorek, 30.6.2020 20:28
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.