komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 15 września 2019

Albina, Nikodema

Zmarł pierwszy burmistrz Ząbkowic Śląskich

wtorek, 3.9.2019 13:38 , komentarze: 1 , odsłony: 4686
kategorie artykułu:

3 września po długiej chorobie zmarł Roman Miszkiewicz, pierwszy burmistrz Ząbkowic Śląskich wybrany w wolnych wyborach. Funkcję tę pełnił przez dwie kadencje od 1990 do 1998 roku.  Flaga na budynku Urzędu Miejskiego została opuszczona, zawisł na niej kir. 

 

- Z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci pierwszego burmistrza Ząbkowic Śląskich, Pana Romana Miszkiewicza. Był wieloletnim samorządowcem, nauczycielem i wychowawcą wielu pokoleń, człowiekiem Solidarności. Przez 9 lat pełnienia przeze mnie funkcji burmistrza Ząbkowic Śląskich zawsze był zainteresowany naszą gminą, służył mi radą i wsparciem. Zawsze będę pamiętał naszą ostatnią rozmowę z 19 czerwca tego roku... Ząbkowicom Śląskim i mi będzie Pana brakowało. Spoczywaj w pokoju - mówi obecny burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek. 

Flaga na budynku Urzędu Miejskiego została opuszczona, zawisł na niej kir.  Gmina Ząbkowice Śląskie opublikowała także kondolencje dla rodziny i bliskich Romana Miszkiewicza. 

Rodzinie i bliskim Romana Miszkiewicza składamy wyrazy współczucia. Roman Miszkiewicz był pierwszym burmistrzem Ząbkowic Śląskich, członkiem Rady i Zarządu Powiatu, członkiem Solidarności, nauczycielem i wychowawcą wielu pokoleń. Niech spoczywa w pokoju

 

 

 

Wasze komentarze

piątek, 13.9.2019 08:38
sobota, 7.9.2019 19:52
7
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Prywatna Poradnia Podologiczna
Prywatna Poradnia Podologiczna
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC