PRACA na wakacje-nVent, Dzierżoniów

środa, 11.7.2018 13:47 11230

Amerykański koncern nVent  to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Obecnie poszukujemy studentów lub absolwentów szkół licealnych lub technicznych, do pracy wakacyjnej w działach:

  • Księgowości
  • Administracji
  • Produkcji
  • Konstrukcji
  • Magazynie

ZADANIA

  • Współuczestniczenie w bieżących pracach działu.
  • Wsparcie działu w zadaniach produkcyjnych lub/i administracyjnych.
  • Współuczestniczenie w bieżących projektach.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Dofinansowanie obiadów

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego na adres e-mailowy:

Ilona.Gniadek-Czainska@nVent.com

Lub pozostawienie na recepcji: NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.nVent.com

Prosimy o dopisanie następujacej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.