PRACA - Pracownik Manualny - Montaż i Zdobienie Opraw Okularowych

wtorek, 7.5.2024 08:43 1875

logo Liwlewant 2024Ogłoszenie o pracę:

Pracownik Manualny - Montaż i Zdobienie Opraw Okularowych

Firma Liw Lewant Sp. z o.o. z siedzibą w Bielawie poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownika Manualnego, specjalizującego się w montażu i zdobieniu opraw okularowych.

Opis stanowiska:

  • Montaż komponentów do opraw okularowych.
  • Precyzyjne zdobienie i malowanie opraw okularowych.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac zdobniczych.
  • Dostosowywanie produktów do specyficznych wymagań klientów.
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Zdolności manualne i doświadczenie w pracy z drobnymi, precyzyjnymi elementami.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.
  • Mile widziane doświadczenie w lutowaniu i montażu drobnych elementów mechanicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków oraz przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole.

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: liwlewant@liwlewant.pl z dopiskiem "Pracownik Manualny - Zdobienie Opraw".

Prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, przez Liw Lewant Sp. z o.o., ul. Ostroszowicka 17B, Bielawa, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym."

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres liwlewant@liwlewant.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.