Terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet 2018
Tydzień I 15-17 maja 2018
Lincoln, Nebraska (USA); USA, Polska, Włochy, Turcja
Jekaterynburg (Rosja): Rosja, Argentyna, Holandia, Tajlandia
Ningbo (Chiny): Chiny, Belgia, Dominikana, Korea Płd.
Sao Pauli, Rio de Janeiro, Brasilia, Parana (Brazylia): Brazylia, Japonia, Niemcy, Serbia
Tydzień II 22-24 maja 2018
Makao: Chiny, Polska, Tajlandia, Serbia
Aichi-ken (Japonia): Japonia, Belgia, Holandia, USA
Suwon (Korea): Korea Płd., Niemcy, Włochy, Rosja
Ankara (Turcja): Turcja, Argentyna, Brazylia, Dominikana
Tydzień III 29-31 maja 2018
Apeldoorn (Holandia): Holandia, Brazylia, Korea Płd., Polska
Belgrad, Nowy Sad, Kraljewo (Serbia): Serbia, Belgia, Rosja, Turcja
Bangkok (Tajlandia): Tajlandia, Dominikana, Niemcy, USA
Hongkong (Chiny): Chiny, Argentyna, Japonia, Włochy
Tydzień IV 5-7 czerwca 2018
Bydgoszcz (Polska): Polska, Argentyna, Belgia, Niemcy
Jangmen (Chiny): Chiny, Brazylia, Rosja, USA
Nakhon Ratchasima (Tajlandia): Tajlandia, Japonia, Korea Płd., Turcja
TBC: Dominikana, Holandia, Serbia, Włochy
Tydzień V 12-14 czerwca 2018
Wałbrzych (Polska): Dominikana, Japonia, Polska, Rosja
Stuttgart (Niemcy): Niemcy, Chiny, Holandia, Turcja
Eboli (Salerno): Włochy, Belgia, Brazylia, Tajlandia
Neuquen, Santa Fe (Argentyna): Argentyna, Korea Płd., Serbia, USA
Turniej finałowy, Nanjing (Chiny) 27 czerwca - 1 lipca 2018
Siatkarska Liga Narodów w Wałbrzychu
- Kobiety -
12 CZERWCA, HSW AQUA ZDRÓJ, WAŁBRZYCH
ROSJA vs DOMINIKANA – 17.30
POLSKA vs JAPONIA – 20.30
13 CZERWCA, HSW AQUA ZDRÓJ, WAŁBRZYCH
DOMINIKANA vs JAPONIA – 17.30
POLSKA vs ROSJA – 20.30
14 CZERWCA, HSW AQUA ZDRÓJ, WAŁBRZYCH
ROSJA vs JAPONIA – 17.30
POLSKA vs DOMINIKANA – 20.30
Pełny skład reprezentacji Polski kobiet na Ligę Narodów 2018
1 Julia Nowicka – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, rozgrywająca
2 Gabriela Polańska – Grot Budowlani Łódź, środkowa
3 Klaudia Alagierska – Legionovia Legionowo, środkowa
4 Marlena Pleśnierowicz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, rozgrywająca
5 Agnieszka Kąkolewska – Grot Budowlani Łódź, środkowa (K)
6 Justyna Łukasik – Trefl Proxima Kraków, środkowa
7 Emilia Mucha – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, przyjmująca
8 Maria Stenzel – Impel Wrocław, libero
9 Olivia Różański – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, przyjmująca
10 Zuzanna Efimienko-Młotkowska – ŁKS Comercecon Łódź, środkowa
12 Monika Bociek – Polski Cukier Muszynianka Muszyna, atakująca
13 Agata Witkowska – Grot Budowlani Łódź, libero
14 Martyna Łukasik – Trefl Proxima Kraków, atakująca
15 Martyna Grajber – Grot Budowlani Łódź, przyjmująca
16 Natalia Mędrzyk – KPS Chemik Police, przyjmująca
17 Malwina Smarzek – KPS Chemik Police, atakująca
18 Alicja Grabka – Legionovia Legionowo, rozgrywająca
20 Oliwia Bałuk – PSPS Chemik Police/ NZ SMS PZPS Szczyrk, przyjmująca
23 Julia Twardowska – Grot Budowlani Łódź, przyjmująca
22 Natalia Murek – Impel Wrocław, przyjmująca
26 Weronika Wołodko – Impel Wrocław, rozgrywająca
W cyklu treningowym pozostawały również:
Magdalena Damaske – Legionovia Legionowo, przyjmująca
Zuzanna Górecka – LTS Legionovia / NZ SMS PZPS Szczyrk, przyjmująca
Aleksandra Gryka – LTS Legionovia / NZ SMS PZPS Szczyrk, środkowa
Małgorzata Jasek – Legionovia Legionowo, uniwersalna
Justyna Łysiak – ENEA PTPS Piła, libero
Komentarze (0)