Srebrny Puchar Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów na Turnieju Stal Brzeg
W niedzielę 9 grudnia z samego rana reprezentacja rocznika 2007 udała się na Turniej o Puchar Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg. Mimo wczesnej pobudki, chętnie wstaliśmy i „wesołym autobusem” pojechaliśmy na piłkarskie zmagania do Brzegu. Zazwyczaj gramy okoliczne spotkania, więc czas poszerzyć horyzonty zwycięstw ;-)
Mecze, jak to zazwyczaj ,odbywały się na zasadzie rywalizacji każdego zespołu z każdym, a na turniej stawiło się 6 klubów, z którymi mieliśmy okazję zmierzyć się po raz pierwszy.
Przyznajemy, że mieliśmy trochę „stracha”, co ewidentnie było widać na pierwszych 2 spotkaniach, w których pozwoliliśmy rywalom na kilka celnych strzałów do naszej bramki.
Na szczęście u naszego boku stoi zawsze nasz trener, który potrafi efektywnie nas zmotywować i skutecznie obudzić wolę walki … i proszę….. kolejne starcie to zacięty pojedynek z AP Stal Brzeg, który ostatecznie zakończyliśmy remisem :-)
Poczuliśmy powiew wygranej i idąc za ciosem ,jeden za drugim ,wygrywaliśmy kolejne mecze :-D
Kosztowało nas to sporo energii, pracy zespołowej i zawziętości, ale przecież pojechaliśmy pokazać wszystkim jak gra Akademia Piłkarska Dzierżoniów !!! :-)
No i było „ZDZIWKO „ :-D
W 10 spotkaniach udało nam się zdobyć 19 punktów, odnieśliśmy 6 zwycięstw, 1 remis, 3 porażki i wywalczyliśmy niesamowicie wybiegane i wystrzelane II - SREBRNE miejsce!!! :-D
Zmęczeni byliśmy nieziemsko,ale i nieziemsko szczęśliwi :-)
Po szerokim uśmiechu trenera było widać, że był z nas dumny, mimo że to nie zaszczytne I miejsce, ale on doskonale wie na co nas stać :-)
Natan Krzyczmonik został ogłoszony NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU - brawo Brachu!
Dobrze, że jesteś z nami… z najlepsza ekipą w DDZ ;-)
Gra z przeciwnikami spoza naszego województwa była dla nas bardzo cennym i radosnym doświadczeniem, które jak to mawia trener: „ będzie procentować w przyszłości”.
Wiemy, wiemy trenerze :-)
Tymczasem wracamy do nieubłaganie ciężkich treningów.
P.S.
Rodzice! <3
O Was też zawsze pamiętamy!
Dziękujemy za „wesoły autobus”, mega motywujący i głośny doping i wspólnie spędzoną niedzielę <3
… i pyszny torcik na zakończenie ;-)
Najlepsi !
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Rodło Opole
2. AP Dzierżoniów
3. OKS Odra Opole I
4. OKS Odra Opole II
5. AP Stal Brzeg
6. Polonia Trzebnica
Wyniki:
AP Dzierżoniów – Polonia Trzebnica 4-1
AP Dzierżoniów – Polonia Trzebnica 4-0
AP Dzierżoniów – AP Stal Brzeg 1-1
AP Dzierżoniów – AP Stal Brzeg 1-0
AP Dzierżoniów – OKS Odra Opole I 1-0
AP Dzierżoniów – OKS Odra Opole I 0-1
AP Dzierżoniów – OKS Odra Opole II 3-0
AP Dzierżoniów – OKS Odra Opole I 2-1
AP Dzierżoniów – UKS Rodło Opole 0-1
AP Dzierżoniów – UKS Rodło Opole 0-1
Skład:
Damian Rosada (1 asysta), Michał Janowicz, Oliwier Zagajewski (1 asysta), Łukasz Malawski (2 gole, 1 asysta), Jan Mierzejewski (3 gole), Natan Krzyczmonik (5 goli, 3 asysty), Michał Latacz (2 gole, 1 asysta), Szymon Makowski (1 gol), Dominik Orawiec (1 gol, 2 asysty), Dawid Kuzyk (2 gole).
Trener: Krystian Sota
Dodaj komentarz
Komentarze (0)