KS BALTI: 20 medali na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Pływaniu 12-13 lat
W dniach 15-16.03.2024 na 25-metrowej pływalni w Nowej Rudzie odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w Pływaniu 12-13 lat, strefa lubuska i dolnośląska. W zawodach udział wzięło 20 klubów, 239 zawodników. Nasz Klub reprezentowało 9 pływaków - podopiecznych Zuzanny i Jacka Pisarskich: Marcelina Moczulska (2012), Mikołaj Ciniecki (2012), Dawid Goryl (2012), Maurycy Kut (2012), Stanisław Zarzycki (2012), Natasza Paraciej (2011), Julia Kuter (2011), Dawid Opaliński (2011), Karol Ciniecki (2011).
Wyniki naszych zawodników:
Wyścigi sztafetowe:
3 miejsce, 4x50m stylem zmiennym (rocznik 2012), skład: Goryl Dawid, Kut Maurycy, Zarzycki Stanisław, Ciniecki Mikołaj, czas 2:23.75
3 miejsce, 4x50m stylem dowolnym (rocznik 2012), skład: Zarzycki Stanisław, Moczulska Marcelina, Ciniecki Mikołaj, Goryl Dawid, czas 2:08.90
3 miejsce, 4x50m stylem zmiennym (rocznik 2011), skład: Opaliński Dawid, Kuter Julia, Paraciej Natasza, Ciniecki Karol, czas 2:14.17
2 miejsce, 4x50m stylem dowolnym (rocznik 2011), skład: Paraciej Natasza, Ciniecki Karol, Kuter Julia, Opaliński Dawid, czas 1:58.38
Wyścigi indywidualne:
Rocznik 2012:
Marcelina Moczulska:
miejsce 9, 200m stylem klasycznym, czas 3:28.56
miejsce 11, 100m stylem dowolnym, czas 1:17.06
miejsce 14, 400m stylem dowolnym, czas 6:04.76
Mikołaj Ciniecki:
miejsce 3, 100m stylem dowolnym, czas 1:09.17
miejsce 3,100m stylem klasycznym, czas1:36.43
miejsce 4, 400m stylem dowolnym, czas 5:27.12
miejsce 5, 200m stylem klasycznym, czas 3:27.85
Dawid Goryl:
miejsce 2, 100m stylem motylkowym, czas 1:19.20
miejsce 3, 400m stylem dowolnym, czas 5:26.96
miejsce 4, 200m stylem zmiennym, czas 2:54.08
miejsce 5, 100m stylem dowlnym, czas 1:09.99
Maurycy Kut:
miejsce 2, 100m stylem klasycznym, czas 1:33.66
miejsce 2, 200m stylem klasycznym, czas 3:25.73
miejsce 12, 400m stylem dowolnym, czas 5:55.94
Stanisław Zarzycki:
miejsce 3, 100m stylem motylkowym, czas 1:19.91
miejsce 3, 200m stylem grzbietowym, czas 2:54.53
miejsce 4, 100m stylem grzbietowym, czas 1:23.34
miejsce 8, 100m stylem dowolnym, czas 1:12.29
Rocznik 2011:
Natasza Paraciej:
miejsce 1, 100m stylem klasycznym, czas 1:21.45
miejsce 1, 100m stylem motylkowym, czas 1:11.06
miejsce 1, 200m stylem zmiennym, czas 2:38.32
miejsce 2, 100m stylem dowolnym, czas 1:03.72
Julia Kuter:
miejsce 3, 200m stylem klasycznym, czas 3:10.27
miejsce 4, 100m stylem klasycznym, czas 1:27.07
miejsce 9, 400m stylem dowolnym, czas 1:08.68
miejsce 12, 100m stylem dowolnym, czas 5:22.95
Dawid Opaliński:
miejsce 1, 100m stylem grzbietowym, czas 1:09.56
miejsce 1, 200m stylem grzbietowym, czas 2:33.29
miejsce 3, 100m stylem dowolnym, czas 1:01.50
miejsce 4, 400m stylem dowolnym, czas 4:54.57
Karol Ciniecki:
miejsce 16, 100m stylem motylkowym, czas 1:25.50
miejsce 17, 100m stylem grzbietowym, czas 1:27.77
miejsce 17, 200m stylem zmiennym, czas 3:05.60
miejsce 20, 100m stylem klasycznym czas 1:38.63
Natasza Paraciej uplasowała się na drugiej pozycji za dwa wyniki wg punktacji FINA.
Zawody zakończyliśmy z dorobkiem 20 medali (5 złotych,5 srebrnych, 10 brązowych).
W statystyce medalowej KS BALTI zajął 2 miejsce!
Wyniki dostępne na stronie: http://livetiming.pl/contest/f8012365-cfcb-4bcc-8875-71fe90529cd3
Zadanie publiczne „Pływaj z BALTI” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Bielawa.
Dodaj komentarz
Komentarze (0)