Termomodernizacja budynków komunalnych Gminy Dzierżoniów [ZOBACZ WIDEO]

sobota, 26.7.2025 05:00 2884 11

Gmina Dzierżoniów rozpoczyna kolejne zadanie inwestycyjne w zakresie budownictwa komunalnego. Tym razem pozyskana kwota prawie 1.6 mln zł, stanowiąca około 85% całej wartości zadania, przeznaczona zostanie na termomodernizację trzech budynków. Są to obiekty w Józefówku, Tuszynie i Ostroszowicach. Zakres robót skupi się przede wszystkim na dociepleniu ścian zewnętrznych i stropów, wymianie źródeł ogrzewania, wymianie stolarki okiennej czy izolacji fundamentów. Inwestycja realizowana będzie od 2026 roku w ramach programu ZIT POF w projekcie partnerskim z Gminą Bielawa, a liderem jest Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość ze Świdnicy.

Przeczytaj komentarze (11)

Komentarze (11)

wczoraj, 21 godz temu
Polaczki to w większości niedorozwoje umysłowe.
Ddz dzisiaj, 38 min temu
Masz rację. Widać po wyborach prezydenckich
sobota, 26.07.2025 10:12
Co przez 20 lat zrobił wójt Marek Chmielewski? NIE pytam o drogę w Piławie Dolnej kilka razy gruntownie remontowanej jak i doszczętnie dewastowanej.O POtwornym smrodzie jaki POzostawił PO sobie nie wspomnę.
A sobota, 26.07.2025 12:47
Ślepy nie uwierzy, że słońce świeci
sobota, 26.07.2025 16:57
Wytknij gdzie coś nie jest prawdą.
sobota, 26.07.2025 18:18
Ta kase na termo to Pan Chmielewski zalatwil
sobota, 26.07.2025 19:18
Tak.Załatwił to sobie z juzefaciukiem wakacje na koszt Polaków klasą biznes.Bezczelność POrażająca. Szkoda że nie jest zainteresowany smrodem w gminie jaki PO sobie POzostawił.
dzisiaj, 8 godz temu
Nawet kwoty tych wojaży nigdzie nie można znaleźć. Tylko na premie tusk swoim przeznaczył 402 000 000 PLN. TYLKO w jednym rzucie..A leming-debil za najniższą krajową.
dzisiaj, 8 godz temu
Rodzina Mielników z Pieszyc sprawia poważne problemy w otoczeniu. Dochodzą głosy o niewłaściwym traktowaniu innych ludzi oraz niepokojącym podejściu do dzieci.. A instytucje przecież działają dla dobra dzieci a nie kontrolują i nie sprawdzają co się dzieje.
pismenda Only Peace dzisiaj, 12 godz temu
A co z moją meliną?!!!
dzisiaj, 11 godz temu
Zdechniesz w niej *****ie POwski.