"Magia teatru dla najmłodszych"

czwartek, 5.5.2022 11:00 553 0

Społeczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kudowie-Zdroju kończy realizację inspirującego i rozwijającego projektu "Magia teatru dla najmłodszych", który współfinansuje Fundacja PZU. Projekt dla nas niezwykle ważny bowiem dwa lata ograniczeń w dostępie do kultury, spowodowane pandemią wymagały naszych działań i zadbania o uczniów.

W czasie projektu wszystkie uczennice i uczniowie zawitali we Wrocławskim Teatrze Lalek podziwiając wyjątkowe spektakle, odwiedzili dolnośląskie instytucje kultury i sztuki na wystawach, warsztatach i zajęciach. Otwarcie na kulturę kontynuowaliśmy poprzez warsztaty teatralne we wszystkich klasach i pracę nas klasowymi spektaklami. Wystawione zostały one na coroczne imprezie, mającej w tym roku trzecią edycję – Przegląd Małych Form Artystycznych.

W tym roku Przegląd miał miejsce 22 kwietnia w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu i zaskoczył nas wszystkim wysokim poziomem artystycznym przedstawień i małych form teatralnych uczestniczących w nim klas. Kolejny Przegląd już za rok.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)