Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Łucznictwie - wyniki
W dniach 13-14.11.2021r w obiektach Centrum Turystyczno - Sportowym w Nowej Rudzie Słupcu odbyły się: XI Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie, oraz I Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w łucznictwie. W zawodach wzięło udział 150 zawodniczek i zawodników z 26 klubów.
W ceremonii otwarcia udział wzięli:
Monika Wielichowska - Poseł na Sejm RP ,
Maciej Awiżeń - Starosta Kłodzki,
Małgorzata Jędrzejewska - Skrzypczyk - Wicestarostosta Kłodzki,
Piotr Marchewka - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego,
Józef Baściuk - Prezes Polskiego Związku Łuczniczego,
Rafał Bolisęga v-ce Prezes KS Piast Nowa Ruda.
Poniżej przedstawiamy listę wyników:
Medaliści:
Młodzik Chłopcy
1 Charków Kajetan KS Obuwnik Prudnik
2 Lisiecki Jan LKS Mazowsze Teresin
3 Kulka-Sobkowicz Feliks KS Płaszowianka Kraków
Młodzik Dziewczęta
1 Kępa Kornelia ULKS Grot Zabierzów
2 Gebauer Małgorzata UKS Grot Ruda Śląsk
3 Vychuzhyna Tamara OSŁ Strzelec Legnica
Zespół Młodzik Chłopcy
1 UKS Talent Wrocław I Bosgaerd Jim-Ryan, Borek Kamil, Komórek Wiktor Strzelecki Ziemir
2 KS Płaszowianka Kraków Kulka-Sobkowicz Feliks, Hajduk Jaku, Kołodziejczyk Leon,Synowiec Ada
3 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar Marszalik Nikodem, Jankosz Adrian , Kiełbasa Damian, Stankiewicz Mikołaj
Zespół Młodzik Dziewczęta
1 ULKS Grot Zabierzów Kępa Kornelia, Peszkowska Emilia, Czuber Wiktoria , Paczyńska Pola
2 UKS Grot Ruda Śląska Gebauer Małgorzata, Ratyńska Kinga, Ficek Agnieszka, Grudzień Karolin
3 ULKS Sokole Oko Zawadka, Kowalczyk Joanna, Kawończyk Milen, Boguń Karolin
Mikst Młodzik
1 MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tar Lekarczyk Aleksandra, Marszalik Nikodem
2 MGOKiS Dobczyce Malinowska Blanka, Bobek Jan
3 KS Płaszowianka Kraków Pająk Olga, Kulka-Sobkowicz Feliks
Młodzik Młodszy Dziewczęta
1 Bokuniewicz Anna UKS Victoria Ścinawka Śr.
2 Bober Julia LKS Tempo Stolarzowice
3 Markefka Maria LKS Tempo Stolarzowice
Młodzik Młodszy Chłopcy
1 Adamczyk Wiktor LUKS Orlik Goleszów
2 Grabek Filip ŁUKS Jedlicze
3 Mróz Nikodem MGOKiS Dobczyce
Zespół Młodzik Młodszy Dziewczęta
1 SŁ Granit Strzelin Rogowska Patrycja, Rabenda Amelia, Burzyńska Maja
2 UKS Victoria Ścinawka Śr. Bokuniewicz Anna, Dziadosz Anna, Szewczyk Julia
Zespół Młodzik Młodszy Chłopcy
1 ULKS Sokole Oko Zawadka Sordyl Wojciech, Fajfer Sylwester, Świętek Kami
2 UKS Victoria Ścinawka Śr. Brzostowski Jarosłw, Tereszkiewicz Nataniel, Popiłka Patryk
Mikst Młodzik Młodszy
1 ŁUKS Jedlicze Grabek Filip, Warchoł Maja
2 UKS Victoria Ścinawka Śr. Tereszkiewicz Nataniel, Bokuniewicz Anna
3 ULKS Sokole Oko Zawadka Sordyl Wojciech, Świętek Urszula
Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy !!!
Zapraszamy do obejrzenia galerii:
Fot.Organizator/Rafał Bolisęga v-ce Prezes KS Piast Nowa Ruda
Dodaj komentarz
Komentarze (0)