Stronie Śląskie: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Stronie Śląskie
OKRĘG 1: STRONIE ŚLĄSKIE: DOLNA, KOŚCIUSZKI 11-16, OGRODOWA, OKRĘŻNA, POLNA
SŁAWIK Remigiusz Michał - KW Prawo i Sprawiedliwość
DOBROWOLSKI Stanisław - KWW Gospodarna Gmina
CYGANIK-ŚMIERTKA Janina Krystyna - KWW Obywatelskie Stronie
OKRĘG 2: STRONIE ŚLĄSKIE: GÓRNA, KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI 21-25 nieparzyste, 29-56, 58-66 parzyste, SPORTOWA, SZKOLNA, TURYSTYCZNA
DYLĄG Zbigniew Wojciech - KWW Gmina Przyjazna Mieszkańcom
LINDE Roman Zenobiusz - KWW Gospodarna Gmina
CZERWIŃSKA Wiesława Barbara - KWW Wiesławy Czerwińskiej
OKRĘG 3: STRONIE ŚLĄSKIE: NADBRZEŻNA 1A-5 nieparzyste, od 32 do końca, ZIELONA 2-6A parzyste
SZULC-KWIATKOWSKA Justyna Natalia - KW Prawo i Sprawiedliwość
FLOROWSKI Jan - KWW Gospodarna Gmina
KUŹNIARZ Jolanta Krystyna - KWW Obywatelskie Stronie
OKRĘG 4: STRONIE ŚLĄSKIE: HUTNICZA, KOŚCIUSZKI 17-19, 22, 26-28, NADBRZEŻNA od 11 do końca nieparzyste, ZIELONA 5
KROSTA Andrzej Stefan - KKW SLD Lewica Razem
ROBASZEWSKI Janusz Lucjan - KWW Gospodarna Gmina
SNOPKOWSKA Monika Genowefa - KWW Obywatelskie Stronie
OKRĘG 5: STRONIE ŚLĄSKIE: MICKIEWICZA od 5 do końca, ZIELONA od 7 do końca
SZWEJ Bogusław Jacenty - KKW SLD Lewica Razem
JANISZEWSKA Gabriela Maria - KWW Gospodarna Gmina
ŁUKASIEWICZ Andrzej - KWW Obywatelskie Stronie
OKRĘG 6: STRONIE ŚLĄSKIE: MICKIEWICZA 1-3, NADBRZEŻNA 4-30 parzyste
CHODZIN Joanna Beata - KKW SLD Lewica Razem
ROBAK Hanna - KWW Gospodarna Gmina
RAMZA Arkadiusz Mirosław - KWW Obywatelskie Stronie
BIAŁY Jan Zbigniew - Komitet Wyborczy Wyborców Nadbrzeżna
OKRĘG 7: STRONIE ŚLĄSKIE: KRÓTKA 1, NADBRZEŻNA 2, 2A, SUDECKA
KAPUSTA Henryk Kazimierz - KKW SLD Lewica Razem
NAJDUCH Cyprian Kamil - KWW Gospodarna Gmina
KORZUN Krzysztof - KWW Krzysztof Korzun
MARTYNOWSKA Barbara Krystyna - KWW Barbara Martynowska
OKRĘG 8: STRONIE ŚLĄSKIE: KRÓTKA od 2A do końca, ŻEROMSKIEGO
KONIK Ewa Monika - KKW SLD Lewica Razem
PRUCHNICKI Andrzej Janusz - KWW Gospodarna Gmina
WIKTOR Ryszard - KWW Ryszard Wiktor
OKRĘG 9: STRONIE ŚLĄSKIE: 40-LECIA PRL
SZATAN Julian Tadeusz - KKW SLD Lewica Razem
WĘGRZYN Miłosz Kacper - KWW Gmina Przyjazna Mieszkańcom
GŁOWACKA Amelia Maria - KWW Gospodarna Gmina
ŚWIRTA Ewelina Agnieszka - KWW Razem
OKRĘG 10: STRONIE ŚLĄSKIE: KOŚCIUSZKI 57-67 nieparzyste, 68-69, 71, MORAWKA 1-2, 4-8, 10
PRUCHNICKA-KUTELA Elżbieta Anna - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZUBER Krystyna Maria - KKW SLD Lewica Razem
HATALSKI Wojciech - KWW Gmina Przyjazna Mieszkańcom
MATKOWSKI Paweł Grzegorz - KWW Nasze Osiedle
DUDZIAK Dorota - KWW Gospodarna Gmina
PAKUŁA Zdzisław Józef - KWW Zdzisław Pakuła
OKRĘG 11: STRONIE ŚLĄSKIE: MORAWKA 9-17 nieparzyste, od 18 do końca, NOWOTKI
BIRÓWKA Dorota - KKW SLD Lewica Razem
JANOTA Elżbieta Halina - KWW Nasze Osiedle
CHILICKI Andrzej Mirosław - KWW Gospodarna Gmina
PAWLĘGA Tomasz Mariusz - KWW Obywatelskie Stronie
LASKOWSKA Magdalena Joanna - KWW Magdalena Laskowska
KOBIAŁKA Katarzyna - KWW Katarzyna Kobiałka
OKRĘG 12: STRONIE ŚLĄSKIE: JAWOROWA, KOPERNIKA, KOŚCIUSZKI 70-72 parzyste, 91, ŚWIERCZEWSKIEGO, ŚWIERKOWA
SIEMKOWSKI Zbigniew - KKW SLD Lewica Razem
CZERKAWSKI Jarosław Karol - KWW Gospodarna Gmina
RYCZEK Wiesław Andrzej - KWW Wiesław Ryczek
OKRĘG 13: WSIE: JANOWA GÓRA, SIENNA, STRACHOCIN, STRONIE ŚLĄSKIE
GRZELAK Katarzyna Anna - KWW Gospodarna Gmina
BRZEZICKA Krystyna Irena - KWW Krystyna Brzezicka
OKRĘG 14: WSIE: BIELICE, GOSZÓW, MŁYNOWIEC, NOWY GIERAŁTÓW, STARY GIERAŁTÓW
FRODYMA Zbigniew Paweł - KWW Gospodarna Gmina
MAKAREWICZ Mieczysław Kazimierz - Komitet Wyborczy Kruszynka
OKRĘG 15: WSIE: BOLESŁAWÓW, KAMIENICA, KLETNO, NOWA MORAWA, STARA MORAWA
GULIJ Dariusz Jerzy - KWW Gospodarna Gmina
PRĘTKI Marek Henryk - KWW Obywatelskie Stronie
Przeczytaj komentarze (1)
Komentarze (1)