Pływacy z HS Team Kłodzko zdobyli w Katowicach 41 medali. Wszystko w 16-osobowym składzie [Foto]
25 złotych, 9 srebrnych i 7 brązowych - tyle medali wywalczyli zawodnicy HS Team Kłodzko, którzy wzięli udział w zorganizowanych 14 listopada w Katowicach, zawodach pływackich "KARLIK". Nasza drużyna zaprezentowała swoje umiejętności w 16-osobowym składzie, a trzech zawodników zostało najlepszymi pływakami turnieju.
- Multimedalistom z HS Team towarzyszyła dobra zabawa i wielkie emocje, ale również dodatkowe atrakcje w postaci zwiedzania Kopalni Guido w Zabrzu oraz Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Był czas na rywalizację i wysiłek, a potem na zasłużony odpoczynek - relacjonuje Henryk Szydłowski, trener HS Team Kłodzko.
Maja Poręba:
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
Iga Dąbrowska:
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Alan Żyzański:
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
Mikołaj Woźniak:
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
Zofia Porębska:
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
Maria Wierzbicka:
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 100 m stylem motylkowym
II miejce na 100 m stylem dowolnym
Hanna Lewicka:
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
Maksymilian Baranowski:
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Zofia Chilarska:
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
Hanna Koźlak:
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem klasycznym
Jagoda Stankowska:
I miejsce na 100 m stylem motylkowym
II miejsce na 50 m stylem motylkowym
Martyna Poręba:
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
II miejsce na 50 m stylem klasycznym
Amelia Bidowaniec:
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Mikołaj Szewczun:
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Nadia Starzak:
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
II miejsce sztafety dziewcząt w składzie: Kornelia Rogóż, Hanna Lewicka, Maria Wierzbicka, Zofia Chilarska, Maja Poręba, Iga Dąbrowska
Przeczytaj komentarze (4)
Komentarze (4)