VIII Polsko-Czesko-Ukraińskie Stoły Wielkanocne [Foto]

wtorek, 12.4.2022 12:29 699 0

Jarmark świątecznych rozmaitości, prezentacje wielkanocne, a także występy artystyczne- to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowane zostały w ramach wydarzenia pn. VIII Polsko-Czesko-Ukraińskie Stoły Wielkanocne w Stroniu Śląskim. 

W programie wydarzenia, jakie zorganizowane zostało w niedzielę, 10 kwietnia w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim nie zabrakło ekspozycji stołów wielkanocnych, degustacji świątecznych potraw oraz występów artystycznych. Na scenie wystąpiły  przedszkolaki z przedszkola w Stroniu Śląskim i Bolesławowa, zespół Gwiazdeczki z Bolesławowa, uczniowie z Zespołu Szkół Samorządowych w Stroniu Śląskim, zespół Siekiereczki oraz grupy baletowe: "Promyczki", "Gwiazdeczki", "Balerinki" i "Arabesque. Pokaz tańca nowoczesnego zaprezentowała grupa działająca przy CETiK-u. Bogaty program uświetnił występ Kapeli z Ulicy Hutniczej oraz Młodzieżowej Orkistry Dętej "Mini-Band", a gwiazdą wieczoru była Małgorzata Kulińska. 

- To były wyjątkowe chwile, które wspólnie mogliśmy przeżyć przy wspaniałych występach naszych artystów i świątecznie przygotowanych stołach. Dziękuję wszystkim mieszkańcom i gościom za spotkanie i rozmowy. Szczególne podziękowania kieruję do pracowników CETiK-u za organizację imprezy - podsumowuje Dariusz Chromiec, burmistrz Stronia Śląskiego.

Wydarzenie uświetnił jarmark świątecznych rozmaitości.

 

Foto: CETIK Stronie Śląskie 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)