Nagrody dla świdnickich sportowców i trenerów
Świdniccy sportowcy i trenerzy otrzymają nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2016 rok. Ich uroczyste wręczenie odbędzie się podczas marcowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.
Uhonorowane osoby:
1) Nagrody indywidualne dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe:
a) w wysokości po 700 zł:
-
Maja Słowikowska – Siatkówka - MKS Świdnica,
-
Jakub Matlęga - Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
-
Anna Ghulyan – Boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
-
Anna Wojas – Taniec sportowy,
-
Piotr Wojas – Taniec sportowy,
b) w wysokości po 600 zł:
-
Patryk Szparniak - Kickboxing - Fighter Klub Kaczmarek Grodowski,
-
Tomasz Paździora - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
-
Dominika Sokołowska - Pływanie – KS Neptun Świdnica,
-
Oskar Cebula - Pływanie – WKS Śląsk Wrocław,
-
Jan Socha - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
-
Szymon Bentkowski - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
-
Szymon Pas - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
-
Dorian Pas - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
-
Martyna Dymicka - Golf – Stowarzyszenie Dolnośląskie Klub Golfowy,
-
Damian Lempart - Wyścigi samochodowe – TMSM Sparta Wrocław,
c) w wysokości po 400 zł:
-
Amelia Cieślak - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
-
Karolina Kozieł - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
-
Roksana Niedziałkowska - MKS Polonia Świdnica,
d) w wysokości po 300 zł:
-
Karolina Malinowska - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
-
Weronika Borkowska - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
-
Arkadiusz Osienienko - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
2) Nagrody dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:
a) w wysokości 1100 zł:
-
Piotr Pas - Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
b) w wysokości po 900 zł:
-
Anna Kozieł - MKS Polonia Świdnica,
-
Mariusz Krupczak - Piłka nożna – MKS Polonia-Stal Świdnica,
-
Tomasz Bohuszewicz - Taekwondo – Taekwondo Tiger,
-
Krzysztof Terebun - Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
-
Marek Olczyk - Siatkówka – MKS Świdnica,
3) Nagrody dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:
a) w wysokości po 1000 zł:
-
Przemysław Grzyb - piłka ręczna, piłka nożna, boks,
-
Jacek Gołębiewski - Lekkoatletyka – Świdnicka Grupa Biegowa,
b) w wysokości 800 zł:
-
Radosław Światowy - Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji z prowadzonej działalności sportowej.
Dodaj komentarz
Komentarze (0)